2019. május 31.
Török Dominik Márk egyéni csúccsal nyert érmet az ob-n
A Ferencváros úszói újabb két érmet szereztek a kaposvári XCI. Ifjúsági Országos Bajnokságon.

A szerdai kiváló kezdés után csütörtökön is két éremnek örülhettünk a Kaposváron zajló XCI. Ifjúsági Úszó Országos Bajnokságon. A férfiak 200 méter vegyes számában Török Dominik Márk új egyéni csúcsot úszva ezüstérmet szerzett, míg a nőknél a 800 gyors magyar bajnoka, Mihályvári-Farkas Viktória 400 méter gyorson ezúttal a harmadik helyen zárt. Viki 200 méter vegyesen még szerzett egy hatodik, pontszerző helyet, a 4x200 méteres férfi gyorsváltók mezőnyében pedig ötödik lett az FTC csapata.

Szakosztályunk eddig négy érmet, köztük egy aranyat, illetve két ezüstöt és egy bronzot szerzett a korosztályos magyar bajnokságon.

XCI. IFJÚSÁGI ÚSZÓ ORSZÁGOS BAJNOKSÁG, KAPOSVÁR, 2. NAP
FÉRFI
50 m pillangó: 21. Mándli Benedek, 49. Mészáros Dániel, 99. Szűcs Ádám Zoltán
200 m vegyes: 2. Török Dominik Márk (egyéni csúcs), 26. Gálicz László, 34. Versitz Ákos, 45. Szűcs Ádám Zoltán
4x200 m gyorsváltó: 5. FTC (Mándli Benedek, Mészáros Dániel, Gálicz László, Török Dominik Márk)
NŐI
50 m pillangó: 46. Ács Barbara
200 m vegyes: 6. Mihályvári-Farkas Viktória
400 m gyors: 3. Mihályvári-Farkas Viktória

Ezüst- és bronzérem Rómából

Verrasztó Dávid 400 vegyesen, Szilágyi Liliána 200 pillangón szerzett érmet a Sette Collin.

Bronzérem a serdülő Országos Bajnokságról

Gálicz László szállította a ferencvárosiak dobogós helyezését Kecskemétről.

12 érem a gyöngyösi Parafa Kupáról

Az FTC fiatal úszói két arannyal, három ezüsttel és hét bronzzal zárták a rangos utánpótlás-versenyt.

Biczó egy arany-, Verrasztó két ezüstérmet szerzett

Az FTC úszói három éremmel zárták a Mare Nostrum versenysorozat első, monacói állomását.

Az ob záró napjára is maradt ferencvárosi aranyérem

Mihályvári-Farkas Viktória élete legjobb úszásával nyert 1500 méter gyorson az Ifjúsági Országos Bajnokságon.

400 méter vegyesen egyeduralkodó lett a Fradi!

Az FTC úszói három aranyéremmel zárták a kaposvári Ifjúsági Országos Bajnokság harmadik napját.

Mihályvári-Farkas Viktória magyar bajnok lett!

Az FTC úszói egy-egy arany- és ezüstéremmel zárták az Ifjúsági Országos Bajnokság első napját.

39 érmet nyertek a fradisták a BVSC uszodájában

Úszó szakosztályunk fiatal versenyzői 12-12 arany és ezüst mellett 15 bronzot szereztek a XVIII. BVSC Kupán.