2019. január 20.
Verrasztó-arany
Európa-bajnok úszónk, Verrasztó Dávid nagy fölénnyel aranyérmes 400 méter vegyesen Antwerpenben.

Vasárnap újabb versenyszámokban szurkolhattunk a ferencvárosi úszóknak az Antwerpenben megrendezett Flanders Swimming Cup 2019-en. Az első nap sikerei után a záró napon Verrasztó Dávid legerősebb számában, 400 méter vegyesen háromszoros Európa-bajnokhoz méltón versenyzett és 4:19.48-as idővel aranyérmes lett. Nagy büszkeség még, hogy ugyanebben a számban az FTC fiatal tehetsége, Török Dominik Márk meglepetésre a hatodik helyen zárt.

A 200 méter pillangó mezőnyében Biczó Bence negyedik helyével éppen lemaradt a dobogóról, ugyanitt Verrasztó Dávid ötödik, Török Dominik Márk pedig a nyolcadik helyen ért célba. A hölgyeknél Szilágyi Liliána a szombati aranyérme után vasárnap 100 méter pillangón éppen lecsúszott a dobogóról, negyedik lett.

A Ferencvárosi Torna Club úszói összesen négy érmet, köztük két aranyat, illetve egy-egy ezüstöt és bronzot nyertek a Flanders Swimming Cupon.

100 m gyors: 49. Mándli Benedek, 55. Biczó Bence
200 m pillangó: 4. Biczó Bence, 5. Verrasztó Dávid, 8. Török Dominik Márk, 15. Mándli Benedek
400 m vegyes: 1. Verrasztó Dávid, 6. Török Dominik Márk

Utazás az ismeretlenbe

Kiderült, úszó klasszisunk, Verrasztó Dávid nem csak a vízben gyors, hanem a szárazföldön is.

Úszótanfolyam 2021-ben is!

Tanulj úszni a Fradiban!

Hét éremmel zártuk a Gyermek Országos Bajnokságot

Az FTC fiatal úszói egy aranyat, két ezüstöt és négy bronzot nyertek Hódmezővásárhelyen.

Újabb fradista Európa-bajnoki cím! Ezúttal úszásban!

Az FTC úszója, Gálicz László is tagja volt a nyílt vízi junior Eb-győztes magyar válogatottnak.

22 érem a Cápa Bajnokságról

Fiatal úszóink 10 arannyal, öt ezüsttel és hét bronzzal taroltak a szegedi utánpótlásversenyen.

Szép eredmények a regionális bajnokságról

Legfiatalabb úszóink remekül teljesítettek a Delfin Regionális Országos Bajnokságon.

Remek helytállás a junior Eb-n

Mészáros Dániel egy váltószámban állt rajthoz a római junior úszó Európa-bajnokságon.

„Lassan az én hangom a legnagyobb a csapatban”

Eb-ezüstérmes úszónk, Mihályvári-Farkas Viktória 17 évesen élete első olimpiájára készülhet - VIDEÓ!