2021. február 18.
Verrasztó Dávid hatalmas fölénnyel nyert 400 vegyesen
Klasszisunk mellett Török Dominik Márk 200 méter mellen remekelt az Olimpiai Felkészülési Versenyen.

Keddtől szerdáig a budapesti Tüske uszodában rendezték meg az Olimpiai Felkészülési Úszóversenyt, amelyen az FTC öt versenyzővel, Nagy Rékával, Verrasztó Evelynnel, Biczó Bencével, Török Dominik Márkkal és Verrasztó Dáviddal (a képen) indult.

Verrasztó Dávid 400 méter vegyesen kiváló idővel, 4:13.80-nal győzött - több, mint hat másodperccel megelőzve a második helyezett Telegdy Ádámot -, míg 200 méter pillangón második, 200 háton pedig harmadik lett. Török Dominik Márk megnyerte a 200 mellet, 100-on és 400 méter vegyesen pedig a harmadikként csapott a célba. Biczó Bence 100 méter pillangón szerepelt a legjobban, ahol a harmadik helyen végzett.

A hölgyeknél Verrasztó Evelyn 100 méter gyorson lett második, míg Nagy Réka legjobb eredménye egy hetedik helyezés lett 200 méter pillangón.

A zárónapra egy váltó-bronz is jutott az ob-n

A 4x200-as férfi gyorsváltónk szállította a hetedik Fradi-érmet az úszók CXXVI. országos bajnokságán.

Egy ezüst és egy bronz az úszó ob harmadik napján

Mihályvári-Farkas Viktória 400 vegyesen lett harmadik, Kutasi Máté 200 mellen ezüstöt szerzett.

Fábián Bettina ezüstérmes 400 gyorson

A Fradi-úszók ezzel négy éremnél járnak a Duna Arénában péntekig zajló országos bajnokságon.

Mihályvári-Farkas Viktória nyert az ob-n

Több úszónk is rajthoz állt a CXXVI. országos bajnokság keddi futamain.

Rekordbajnok úszó, a klubhűség mintaképe

Egerváry Mártánál több bajnoki címet egyetlen női sportoló sem szerzett Fradi-színekben.