2019. október 4.
Verrasztó Evelyn és testvére is döntőzött a világkupán
Verrasztó Evelyn 200 pillangón, Verrasztó Dávid 400 gyorson jutott döntőbe a budapesti úszó világkupán.

Október 4-6-ig a Duna Arénában zajlik az úszó világkupa-sorozat budapesti állomása, amelyen négy FTC-versenyzőnek, Verrasztó Evelynnek, Verrasztó Dávidnak, Biczó Bencének és Török Dominik Márknak szurkolhatunk.

Az első napon, pénteken öt számban álltak rajthoz a Fradi-sportolók, a délelőtt legjobb eredményt Verrasztó Evelyn érte el, aki negyedik legjobb idővel jutott döntőbe 200 pillangón. Testvére, Verrasztó Dávid szintén döntőt úszhatott délután, 400 gyorson a nyolcadik idővel jutott be, ezen a futamon Török a 19., Biczó a 21. lett.

Férfi 200 háton Verrasztó a 11., Török a 23. lett, utóbbi 100 mellen a 30. helyen zárt, Verrasztó Evelyn 50 gyorson a 25. lett, míg Biczó 100 pillangón a 28., így ezekben a számokban nem jutottak döntőbe.

Péntek délután a 400 gyors férfi döntőjében és a 200 pillangó női fináléjában szurkolhattunk Verrasztó Dávidnak, illetve Evelynnek, előbbi 8. lett, utóbbi 50-nél még vezetett, végül a 7. helyen végzett a számában.

Egy ezüst, egy bronz az első napon

Mihályvári-Farkas Viktória 2., Verrasztó Dávid 3. lett az úszók rövidpályás bajnokságának első napján.

Rp. úszó OB: Négy számban hat döntős az első napon

Jól kezdtek a Ferencváros úszói a rövidpályás országos bajnokság első napi előfutamaiban Kaposváron.

Az FTC bajnoka is ott lesz az Európa-bajnokságon

Az emlékezetes jubileumhoz érkező Verrasztó Evelyn is indul a rövidpályás úszó Eb-n – VIDEÓ!

33 érem fiatal tehetségeinktől

Úszóink nyolc aranyat, öt ezüstöt és 20 bronzot nyertek s BVSC Őszi Kupán.

Tíz éremmel zártuk a Budapest Kupát

Úszóink több korosztályban is dobogóra állhattak a Tüske uszodában • „Érdekes” számokban nyílt vízi úszónk.

Ezüst Verrasztó Dávidtól a világkupa zárásaként!

Verrasztó Dávid ezüstérmes lett a dohai világkupán 400 méter vegyesen.

Verrasztó testvérek: két bronz a dohai Világkupán!

Evelyn és Dávid egyaránt a harmadik helyen zárt két 200 méteres versenyszámban a dohai Világkupán.

Ötödik, hatodik és hetedik hely a Világkupa-döntőkben

Az FTC három versenyzője két számban úszott finálét a dohai Világkupa első napján.