2021. május 30.
Verrasztó Evelyn vasárnap is bronzérmes lett
Az FTC úszója két éremmel zárta a monte-carlói hétvégét.

Amint arról az úszó Mare Nostrum-sorozat monte-carlói nyitóállomásának első, szombati versenynapja után beszámoltunk, Verrasztó Evelyn 200 méter gyorson 2.00.56-os idővel harmadikként, 100 méter pillangón pedig hetedikként zárt.

Az FTC versenyzője ezt követően vasárnap is versenybe szállt a 38. International Swimming Meeting of Monte-Carlo nemzetközi úszóversenyén. Délelőtt a negyedik legjobb időt úszva kvalifikálta magát a 100 méter gyors döntőjébe, ahol végül 55.82-es idővel a harmadik lett.

A sorozat Canet-en-Roussillonban folytatódik kedden és szerdán, majd Barcelonában fejeződik be szombaton és vasárnap.

20 arany, 15 ezüst és 17 bronz a Parafa Kupán

Az FTC fiatal úszói két versenyen összesen 66 érmet nyertek.

Két érem az úszók ifi országos bajnokságáról

Június 2-a és 5-e között Kaposvár adott otthont a fiatal úszók versenyének.

Fényes érmek a Maty-érről

Az FTC úszói négy érmet szereztek a szegedi nyíltvízi országos bajnokságon.

Verrasztó ezüst-, Biczó bronzérmes Barcelonában

Az FTC úszói két éremmel zárták a katalán fővárosban zajló Mare Nostrum nemzetközi úszóversenyt.

Nyári úszótábor 2021-ben is!

A regisztrált, belépőkártyával rendelkező gyermekek június 28-tól nyári táborozhatnak a Népligetben.

Ezüstéremmel kezdtünk az Országos Bajnokságon

Gálicz László 1500 méteren lett második a kaposvári Ifjúsági Úszó Országos Bajnokságon.

Verrasztó Evelyn bronzérmet szerzett Monacóban

Úszónk négy tizeddel maradt le Hosszú Katinkától 200 méter gyorson.

Verrasztó Dávid Eb-negyedik lett 400 méter vegyesen

Verrasztó Dávid sokáig a második volt, végül a negyedik helyen ért célba 400 vegyesen, az Eb-n.