2020. december 19.
Szemes Gergő ezüstérmet nyert a felnőtt ob-n
A hölgyek között Jeszenszky Szilvia 7., Zsoldosi Karolina pedig 9. lett a Vívó Országos Bajnokságon.

Számos Fradi-sportoló vett részt a Felnőtt Vívó Országos Bajnokságon.

A legszebb eredményt kétségtelenül a Fradi rendkívül tehetséges versenyzője, Szemes Gergő érte el, aki ezüstérmet szerzett férfi tőr számban. Szemes nemrégiben a felnőtt Magyar Kupában nyert bronzérmet, de idén nyert már Európa-bajnoki címet is kadet korosztályban.

A mostani ob-n, szintén férfi tőr számban a legjobb tízbe került egy másik fradista is, Horváth Soma, aki az ötödik helyen végzett.

A hölgyek között tőr számban versenyzett Jeszenszky Szilvia, ő a hetedik helyet érte el, Zsoldosi Karolina pedig kilencedik lett.

Felnőtt Vívó Magyar Bajnokság

FÉRFIAK

2. Szemes Gergő

5. Horváth Soma

18. Tóth Zsombor, 19. Beke Vince, 23. Gál Botond, 26. Skorka Csongor, 38. Tóth Barnabás,

46. Horváth Keán, 54. Madura Máté és Tölgyesi Ödön Bálint.

NŐK

7. Jeszenszky Szilvia

9. Zsoldosi Karolina

23. Tölgyesi Zsófia Réka, 26. Zsoldosi Emília, 27. Kovács Aletta, 32. Fekete Hanga Barbara, 36. Balogh Virág Luca

Az Eb-ezüstérmes már nagy falat volt vívónknak Dohában

Szemes Gergő nagy csatában kikapott a rutinos lengyeltől a dohai Grand Prix-versenyen.

Parádézik a Fradi vívója Katarban - vasárnap folytatja

Szemes Gergő feljutott a főtáblára a férfi tőrözők Dohában zajló Grand Prix-versenyén.

Szemes Gergő magyar bajnok lett!

Az FTC vívótehetsége megnyerte a junior országos bajnokságot, amelyen két női tőrözőnk is érmes lett.

Egy ezüst- és két bronzérem lett vívóink termése

A hétvégén legfiatalabb tőrözőink Szombathelyen, két korosztályban nyertek három érmet.

Zsoldosi Karolina megnyerte a Magyar Kupát!

Vívónk rendkívül magabiztos vívással menetelt az aranyéremig. • Horváth Soma bronzérmes lett.

MK-győztesünk is beleállt sportága egyedi kihívásába

Az FTC vívótehetségei még soha nem találkoztak olyan ellenféllel, amelyet stábunk hozott nekik - VIDEÓ!

Szemes Gergő újabb értékes érmet szerzett

Tehetséges vívónk a felnőtt Magyar Kupa legutóbbi fordulójában zárt harmadikként férfi tőr egyéniben.

Fantasztikus hétvége: Szemes aranya és két csapatérem

Fiatal vívónk megnyerte a felnőtt Magyar Kupa 4. fordulóját, férfi és női csapataink pedig dobogósok lettek.