2020. december 19.
Szemes Gergő ezüstérmet nyert a felnőtt ob-n
A hölgyek között Jeszenszky Szilvia 7., Zsoldosi Karolina pedig 9. lett a Vívó Országos Bajnokságon.

Számos Fradi-sportoló vett részt a Felnőtt Vívó Országos Bajnokságon.

A legszebb eredményt kétségtelenül a Fradi rendkívül tehetséges versenyzője, Szemes Gergő érte el, aki ezüstérmet szerzett férfi tőr számban. Szemes nemrégiben a felnőtt Magyar Kupában nyert bronzérmet, de idén nyert már Európa-bajnoki címet is kadet korosztályban.

A mostani ob-n, szintén férfi tőr számban a legjobb tízbe került egy másik fradista is, Horváth Soma, aki az ötödik helyen végzett.

A hölgyek között tőr számban versenyzett Jeszenszky Szilvia, ő a hetedik helyet érte el, Zsoldosi Karolina pedig kilencedik lett.

Felnőtt Vívó Magyar Bajnokság

FÉRFIAK

2. Szemes Gergő

5. Horváth Soma

18. Tóth Zsombor, 19. Beke Vince, 23. Gál Botond, 26. Skorka Csongor, 38. Tóth Barnabás,

46. Horváth Keán, 54. Madura Máté és Tölgyesi Ödön Bálint.

NŐK

7. Jeszenszky Szilvia

9. Zsoldosi Karolina

23. Tölgyesi Zsófia Réka, 26. Zsoldosi Emília, 27. Kovács Aletta, 32. Fekete Hanga Barbara, 36. Balogh Virág Luca

Arany- és bronzérem a tőrvívó MK 5. fordulójában

Szemes Gergő az első, Horváth Soma a harmadik helyen zárt a junior férfi tőrvívók Magyar Kupa versenyén.

Vívni tanította a Fradi TV riporterét az FTC tehetsége

Zsoldosi Karolina nem csak sportolóként és műsorvezetőként, de vívóoktatóként is helytállt – VIDEÓ!

Két bronzérem 2020 utolsó versenyéről

Az FTC két női tőrözője bronzérmet szerzett a Fradi vívótermében megrendezett felnőtt versenyen.

Balázs Krisztián és Szemes Gergő: klasszis születik?

Ez történt egyéni szakosztályainkkal idén októberben, novemberben és decemberben – VIDEÓK!

Két negyedik és egy hatodik hely a vívó-csapatversenyen

A női, és a férfi FTC 1-es csapat a negyedik, az FTC 2 a hatodik helyen zárt a vasárnapi csapatversenyen.

Arany-, ezüst- és két bronzérem a Magyar Kupában

Az FTC fiatal vívói négy éremmel zárták a Fülöp Mihály Magyar Kupa első, hódmezővásárhelyi versenyét.

Már harmadik aranyát nyerte a fradista a Magyar Kupában

Fiatal vívónk, Szemes Gergő újabb sikert aratott a junior tőrözők versenysorozatában.