2022. december 17.
Aranyszavak a történelmi kupagyőzelem után
Neszmély Boglárka, Leimeter Dóra, Gerendás György és Nyíri Zoltán nyilatkoztak a kupaarany bűvöletében – VIDEÓ

Amint arról korábban beszámoltunk, a Ferencváros női vízilabdacsapata 9-5-re legyőzte az UVSE-t a Magyar Kupa döntőjében, ezzel történelmet írt, elhódította a szakág első aranyérmét. A fantasztikus siker után a csapat két játékosa, Neszmély Boglárka és Leimeter Dóra, valamint Gerendás György vezetőedző, és Nyíri Zoltán, az FTC ügyvezető alelnöke értékelték a finálét és a csapat a szezonban eddig mutatott teljesítményét a FradiMédia kamerái előtt.

"
"
Cikkajánló

„Tavaly kis halak voltunk, idén cápákként küzdünk”

Kurucz-Gurisatti Gréta nagy önbizalommal várja a címvédő Sant Andreu elleni BL-elődöntőt – VIDEÓ!

"Jobb a humorod, hagyjuk már!"

Kurucz-Gurisatti Gréta és Leimeter Dóra hosszú évek óta jó barátnők - VIDEÓ!

Jön a tavalyi elődöntő visszavágója a BL-döntőért

Az FTC-Telekom női pólósai a címvédő Sant Andreuval küzdenek meg elsőként Máltán, a BL Final Fourban.

Leimeter Dóra: A célunk, hogy érmet szerezzünk

A Fradi női pólósai már Máltára hangolnak, ahol a BL Final Fourban újabb trófeáért harcolnak – VIDEÓ!

Világklasszisunk a divatban is diktálja a tempót

Ismerjék meg vízilabdázónk, Elefteria Plevritu különleges oldalát a ruhák és a fotózás világából - VIDEÓ!

Először védett címet az FTC-Telekom női csapata!

Pólósaink 19-8-ra nyerték meg a harmadik meccset a BVSC ellen, és szerezték meg a második bajnoki címüket.

Bombahír – Keszthelyi Rita játszik a vasárnapi döntőn

Az FTC-Telekom világklasszisa keményen edzett sérülése után, hogy játszhasson a szezon legfontosabb meccsein.

„Már csak egy győzelemre vagyunk a bajnoki címtől”

Kovács-Csatlósné Szilágyi Dorottya nyilatkozott a 16-11-re megnyert második bajnoki döntő után – INTERJÚ!

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin