Amint arról korábban beszámoltunk, a Ferencváros női vízilabdacsapata 9-5-re legyőzte az UVSE-t a Magyar Kupa döntőjében, ezzel történelmet írt, elhódította a szakág első aranyérmét. A fantasztikus siker után a csapat két játékosa, Neszmély Boglárka és Leimeter Dóra, valamint Gerendás György vezetőedző, és Nyíri Zoltán, az FTC ügyvezető alelnöke értékelték a finálét és a csapat a szezonban eddig mutatott teljesítményét a FradiMédia kamerái előtt.
Kurucz-Gurisatti Gréta nagy önbizalommal várja a címvédő Sant Andreu elleni BL-elődöntőt – VIDEÓ!
Kurucz-Gurisatti Gréta és Leimeter Dóra hosszú évek óta jó barátnők - VIDEÓ!
Az FTC-Telekom női pólósai a címvédő Sant Andreuval küzdenek meg elsőként Máltán, a BL Final Fourban.
A Fradi női pólósai már Máltára hangolnak, ahol a BL Final Fourban újabb trófeáért harcolnak – VIDEÓ!
Ismerjék meg vízilabdázónk, Elefteria Plevritu különleges oldalát a ruhák és a fotózás világából - VIDEÓ!
Pólósaink 19-8-ra nyerték meg a harmadik meccset a BVSC ellen, és szerezték meg a második bajnoki címüket.
Az FTC-Telekom világklasszisa keményen edzett sérülése után, hogy játszhasson a szezon legfontosabb meccsein.
Kovács-Csatlósné Szilágyi Dorottya nyilatkozott a 16-11-re megnyert második bajnoki döntő után – INTERJÚ!