2020. október 3.
Újabb kiütéses győzelem, ezúttal a Tatabánya ellen
Az FTC-Telekom női vízilabdacsapata 17-3-as győzelmet aratott a Tatabánya vendégeként.

Női vízilabdacsapatunk az OB I 2020/2021-es szezonjának második fordulójában a Tatabánya ellen, idegenben ugrott medencébe. Az előző körben a Szegedet 22-6-ra legyőzték Béres Gergely tanítványai.

Az első negyedben közel négy percet kellett várni az első találatra, amit Tóth-Csabai Dóra szerzett. Ezt követően Máté Zsuzsanna büntetőből növelte az előnyt. Végül a negyedben még két gól esett, a mieink részéről Muzsnay Fanni, míg hazai oldalon Zink Petra lőtt a kapuba, így magabiztos, 3-1-es előnyről folytathattuk a második nyolc percet.

A második negyed is Tóth-Csabai Dóra góljával kezdődött, majd ezt követően Petik Panna percei következtek, aki rövid időn belül három gólt rámolt be a Tatabányának. A nagyszünet előtt Szedlák Mónika meglőtte a hazaiak második találatát, így 7-2-es vezetéssel vonulhattunk pihenőre.

A fordulás után a mieink ott folytatták, ahol az első félidőben abbahagyták. Valentin Kamilla gyorsan hatgólosra növelte a Fradi előnyét, majd csapatunk még inkább elhúzott a Tatabányától. Muzsnay Fanni kettő és Vályi Vanda, valamint Takács Vivien egy-egy góljával már tízzel ment az FTC az utolsó negyed előtt (2-12).

A záró felvonásban Máté Zsuzsa és Kövesdi Vivien is kétszer, míg Felkai Sára egyszer talált be. A végén még hazai részről Zantleitner Noémi volt eredményes, így a Fradi 17-3-as, kiütéses győzelmet aratott az OB I második fordulójában.

NŐI VÍZILABDA

OB I, ALAPSZAKASZ, 2. FORDULÓ

TVSE-FTC-TELEKOM WATERPOLO 3-16( 1-3, 1-4, 0-5, 1-5)
Gólszerzőink: Petik 3, Máté 3, Felkai, Kövesdi 2, Muzsnay 3, Vályi, Tóth-Csabai 2, Takács, Valentin

"
"

Kiütéses, tizenhat gólos siker nyitásként

Az FTC-Telekom női vízilabdacsapata végig vezetve 22-6-ra nyert a Szeged ellen a Népligetben.

Nem sikerült megszerezni a bronzérmet

Kikapott a bronzmeccsen, így negyedik lett az FTC-Telekom Waterpolo női csapata a Magyar Kupában.

A bronzéremért küzdünk a Magyar Kupában

Nem sikerült legyőznie a címvédőt az FTC-Telekom Waterpolo női csapatának a Magyar Kupa elődöntőjében.

Bejuthatunk a döntőbe

A bajnoki elődöntő második mérkőzését Dunaújvárosban játssza az FTC női vízilabdacsapata.

Egy lépéssel közelebb a döntőhöz

17-10-es győzelmet aratott az FTC női vízilabdacsapata az elődöntő első felvonásán a Dunaújváros ellen.

A szezon legfontosabb szakaszához értünk

A bajnoki elődöntőben a Dunaújváros ellen küzd meg az FTC-Telekom női vízilabdacsapata.

Fölényes győzelem az alapszakasz zárómeccsén

Az FTC-Telekom Waterpolo női csapata 16-9-re nyert a BVSC ellen az alapszakasz utolsó fordulójában.

Most jön csak a java

A OB I alapszakaszának utolsó mérkőzését a BVSC ellen fogja játszani az FTC-Telekom női vízilabdacsapata.