Március 29-én, szombaton a Cataniát fogadták női vízilabdázóink a Bajnokok Ligája negyeddöntőjének visszavágóján. Együttesünk az olaszországi odavágón kétgólos előnyt harcolt ki, amelyet meg is őrzött, sőt, a Népligetben 8-6-ra megnyerte a második mérkőzést is, így története során először bejutott a sorozat négyes döntőjébe. A visszavágó után a mieink játékosa, Vályi Vanda osztotta meg gondolatait.
Kurucz-Gurisatti Gréta és Leimeter Dóra hosszú évek óta jó barátnők - VIDEÓ!
Az FTC-Telekom női pólósai a címvédő Sant Andreuval küzdenek meg elsőként Máltán, a BL Final Fourban.
A Fradi női pólósai már Máltára hangolnak, ahol a BL Final Fourban újabb trófeáért harcolnak – VIDEÓ!
Ismerjék meg vízilabdázónk, Elefteria Plevritu különleges oldalát a ruhák és a fotózás világából - VIDEÓ!
Pólósaink 19-8-ra nyerték meg a harmadik meccset a BVSC ellen, és szerezték meg a második bajnoki címüket.
Az FTC-Telekom világklasszisa keményen edzett sérülése után, hogy játszhasson a szezon legfontosabb meccsein.
Kovács-Csatlósné Szilágyi Dorottya nyilatkozott a 16-11-re megnyert második bajnoki döntő után – INTERJÚ!
A döntő második meccsén nehezebben nyert az FTC-Telekom női vízilabdacsapata, de közel került a címvédéshez.