2025. március 29.
Vályi Vanda: „Ennél boldogabb egy csapat nem is lehet!”
Női vízilabdacsapatunk játékosa a győztes BL-negyeddöntő után értékelt – VIDEÓ!

Március 29-én, szombaton a Cataniát fogadták női vízilabdázóink a Bajnokok Ligája negyeddöntőjének visszavágóján. Együttesünk az olaszországi odavágón kétgólos előnyt harcolt ki, amelyet meg is őrzött, sőt, a Népligetben 8-6-ra megnyerte a második mérkőzést is, így története során először bejutott a sorozat négyes döntőjébe. A visszavágó után a mieink játékosa, Vályi Vanda osztotta meg gondolatait.

 

"
"
Cikkajánló

"Jobb a humorod, hagyjuk már!"

Kurucz-Gurisatti Gréta és Leimeter Dóra hosszú évek óta jó barátnők - VIDEÓ!

Jön a tavalyi elődöntő visszavágója a BL-döntőért

Az FTC-Telekom női pólósai a címvédő Sant Andreuval küzdenek meg elsőként Máltán, a BL Final Fourban.

Leimeter Dóra: A célunk, hogy érmet szerezzünk

A Fradi női pólósai már Máltára hangolnak, ahol a BL Final Fourban újabb trófeáért harcolnak – VIDEÓ!

Világklasszisunk a divatban is diktálja a tempót

Ismerjék meg vízilabdázónk, Elefteria Plevritu különleges oldalát a ruhák és a fotózás világából - VIDEÓ!

Először védett címet az FTC-Telekom női csapata!

Pólósaink 19-8-ra nyerték meg a harmadik meccset a BVSC ellen, és szerezték meg a második bajnoki címüket.

Bombahír – Keszthelyi Rita játszik a vasárnapi döntőn

Az FTC-Telekom világklasszisa keményen edzett sérülése után, hogy játszhasson a szezon legfontosabb meccsein.

„Már csak egy győzelemre vagyunk a bajnoki címtől”

Kovács-Csatlósné Szilágyi Dorottya nyilatkozott a 16-11-re megnyert második bajnoki döntő után – INTERJÚ!

Újabb Fradi-siker, egy győzelemre van a bajnoki cím

A döntő második meccsén nehezebben nyert az FTC-Telekom női vízilabdacsapata, de közel került a címvédéshez.

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin