Négy szeren is döntős Balázs Krisztián!

Balázs Krisztián négy szeren is döntőbe jutott az Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztiválon!

Nyolc aranyérem a Masters OB-ról

Kajak-kenu szakosztályunk versenyzői kiválóan szerepeltek a korosztály szolnoki magyar bajnokságán.

Ezüstérem a Gyermek Országos Bajnokságon

Úszónk, Keresztes Emma második lett 200 méter mellen a korosztályos győri magyar bajnokságon.

A visszatérő Varga Dénessel elődöntős a válogatott

Alaposan megszorongatta Ausztrália a magyar válogatottat, de nyertünk és éremért játszhatunk a vb-n.

Fantasztikus! Elődöntőben női pólósaink

Nagyszerű védekezéssel legyőzte az olaszokat és bejutott a vb elődöntőjébe a magyar női válogatott.

Nem jutott döntőbe Szilágyi Liliána

Az FTC úszója nem kvalifikálta magát a fináléba 100 méter pillangón a Dél-Koreában zajló vizes-vb-n.

Nyolc között a női pólóválogatott

Bejutott a világbajnokság negyeddöntőjébe a magyar női válogatott Új-Zéland legyőzése után.