Verrasztó Evelyn három aranya Székesfehérvárról

Az FTC úszói összesen 14 érmet, köztük öt aranyat, három ezüstöt és hat bronzot szereztek.

28 aranyérem a Verrasztó testvérek vezérletével

Az FTC úszói a felnőtt és az utánpótlás korosztályban is taroltak a XV. Diapolo Cikluszáró Úszóversenyen.

Újabb két ezüsttel és egy bronzzal zártuk az úszó ob-t

Verrasztó Evelyn kevéssel maradt le az aranyról, Mihályvári-Farkas Viktória és Szokol Szonja is érmes lett.

Verrasztó Dávid magyar bajnok lett 400 méter vegyesen!

Klasszis úszónk mellett Verrasztó Evelyn és Mihályvári-Farkas Viktória is érmet nyert az ob negyedik napján.

Verrasztó Evelyn bronzérmével folytatódott az ob

Klasszis úszónk 50 méter pillangón 27.31-es idővel szerzett újabb érmet a Ferencvárosnak.

Junior világbajnokunk ezüstérmével indult az ob

Az FTC úszója, Mihályvári-Farkas Viktória 800 gyorson lett második • Verrasztó Dávid bronzot nyert.

108 érem, közte 28 arany a Tüskéből

Úszó szakosztályunk fiatal tehetsége valóságos éremesővel zárták a háromnapos budapesti versenyt.

Szilágyi Liliána: Időt kértem és kaptam a Fraditól

Eb-ezüstérmes, ifjúsági olimpiai bajnok úszónk, Szilágyi Liliána úgy döntött: 2021 nyaráig nem indul versenyen