Két magyar bajnoki cím és nagy meglepetés

Az FTC atlétái hét éremmel zárták a budapesti Junior és Utánpótlás Országos Bajnokságot.

Berekméri Levente magyar bajnok lett!

Triatlonosunk, Berekméri Levente hatalmas sikert aratott a keszthelyi középtávú Országos Bajnokságon.

Egy arany és két ezüst az osztrák nemzetközi versenyen

Akrobatikus tornászaink kiválóan szerepeltek az 5. Internationaler Walfviertel Kupán Ausztriában.

Bajnokok a serdülő pólósaink is!

Ledolgozta hátrányát, majd ötméteresekkel nyerte meg a bajnokságot az FTC fiú serdülő csapata!

Háromgólos hátrány a döntőben

Kikapott a döntő első meccsén az FTC fiú serdülőcsapata, de a szombati visszavágón ledolgozhatja hátrányát!

Junior torna-vb: Balázsnak az olimpia a célja

Az FTC-Telekom tornásza a sportágtörténelmi világbajnokságra készül, de még ennél is komolyabb tervei vannak.