2020. január 18.
DEBL: magabiztos győzelemmel búcsúztunk
Címvédő női jégkorongcsapatunk az alapszakasz utolsó meccsén 6-1-re legyőzte ellenfelét.

Az FTC-Telekom és vendége, az EAC Junior Capitals Flyers számára sem volt már tétje az osztrák női jégkorongliga, a DEBL alapszakaszának utolsó fordulójában lejátszott szombati, budapesti mérkőzésnek, hiszen a Fradi és az EAC sem érhetett már oda a négyes döntőt érő negyedik helyre.

Dörök Rudolf vezetőedző jelenlegi idényre jelentősen megfiatalított együttese, az FTC házigazdaként jól kezdett, Hidasi Szabina góljával a 8. percben megszerezte a vezetést (1-0). A fórt később 17 másodpercen belül (!) megtripláztuk, a második harmad 25. percében ugyanis Pavuk Petra kétszer is betalált! És ezzel még nem volt vége: az önmaga harmadik, csapata negyedik gólját a 31. minutumban szerző Pavuk féltávnál 4-0-ra módosította az eredményt!

Csapatunk magabiztos előnye birtokában sem vett vissza, ennek köszönhetően tíz perccel a lefújás előtt Gyolai Viktória találatával 5-0-ra vezettünk. Kisvártatva szépítettek ugyan a vendégek, ám az utolsó szó így is a Fradié lett, miután a 6-1-es végeredményt beállító Papacsek Réka is betalált még az 57. percben.

Az FTC-Telekom hatodikként zárt a nyolccsapatos ligában.

NŐI JÉGKORONG, DEBL, ALAPSZAKASZ 14. FORDULÓ

FTC-Telekom–EAC Junior Capitals Flyers 6-1 (1-0, 3-0, 2-1)

12-13 évesen az FTC felnőtt csapatában

Az FTC-Telekom csapatában egészen fiatal, általános iskolás lányok is szerepelnek.

OB I: kikaptunk a KMH-tól

Női jégkorongcsapatunk nem talált ellenfele kapujába a szerdai mérkőzésen.

DEBL: újabb vereség, nem lesz címvédés

Női hokisaink vereséget szenvedtek első 2020-as DEBL-meccsükön, és már biztosan nem védhetik meg címüket.

OB II/U25: két győzelem, a tabella élén fordulunk

Címvédő női hokisaink újabb két győzelmet arattak az U25-ös bajnokságban, és megnyerték az alapszakaszt.

Női U18-as válogatott: tornagyőzelem, fradistával

U18-as női hokiválogatottunk Papacsek Rékával a soraiban három győzelemmel nyert tornát Miskolcon.

Döntetlen a visszavágón, kiestünk a DEBL-ből

Női hokisaink 1-1-et játszottak a Rampage Veszprém csapatával az osztrák bázisú liga negyeddöntőjében.

Negyedik helyen zártuk a női OB I-et

Női hokisaink a visszavágón is kikaptak a BJA csapatától a két nyert meccsig tartó párharcban.

Vereség a DEBL-negyeddöntő első meccsén

Női jégkorongozóink a DEBL negyeddöntőjében a veszprémi Rampage Women csapatával küzdenek a továbbjutásért.