Hírek

Két döntő az új kajak párosunktól

Az FTC-Rekontir kajak-kenu szakosztálya három döntős helyezéssel zárta a szolnoki rangsoroló versenyt.

Két arany és egy bronz Mantovából

Kajakozóink három értékes éremmel tértek haza egy rangos olaszországi versenyről.

Megkezdődött a szezon

Kajak-kenu szakosztályunk versenyzői a hétvégén az A-HÍD Építő Kupán versenyeztek.

Kajak-kenu az Arénában

A hétvégi labdarúgó bajnoki mérkőzést megelőzően a kajak-kenu szakosztály települ ki a családi szektorba.

Arany és bronz az erőfelmérőről

Fiatal kajakosaink számára a budapesti erőfelmérő versennyel indult a szezon.

Díjazták a fiatalokat

Idén is három kajakosunkat díjazta a Kovács István Alapítvány.

A 75 éves, olimpiai bajnok Hesz Mihály: „Remélem, lesznek, akik követik a példámat”

Ma ünnepli 75. születésnapját az FTC korábbi olimpiai bajnok kajakosa, Hesz Mihály – INTERJÚ!

Az eddigi legsikeresebb év

Az FTC-Rekontir kajak-kenu szakosztálya a 13. helyen végzett az összesített bajnoki pontversenyben.

Így készült Fekete Dorina a kajak-kenu maraton világbajnokságra

A Fradi TV stábja az FTC kajak-kenu szakosztályának vízitelepén testközelből nézte meg a fiatal maratoni kajakos tehetség, Fekete Dorina világbajnoki felkészülését – VIDEÓ!

Csodálatos címvédés!

A Ferencváros kajakozója, Keresztes Kristóf megvédte címét a K1 200 méteres számában az Olimpiai Reménységek Versenyén!

Világbajnoki ezüst!

Fiatal maratoni kajakozónk, Fekete Dorina óriási versenyben ezüstérmet szerzett a portugáliai világbajnokságon – VIDEÓ!

Bronzérem az OB-n

Kajak-kenu szakosztályunk versenyzője, Petró Ádám bronzérmes lett a szolnoki Felnőtt Gyorsasági és Parakenu Magyar Bajnokságon.

Világbajnoki kvóta

Európa-bajnok maratoni kajakosunk, Fekete Dorina kijutott a szeptemberi, portugáliai világbajnokságra.

12 érem

Az FTC-Rekontir kajak-kenu szakosztálya 12 éremmel zárta a serdülő, ifjúsági és U23-as Magyar Bajnokságot.

Masters bajnokok

Kajak-kenu szakosztályunk 15 éremmel zárta a Szolnokon megrendezett Masters Magyar Bajnokságot.

Közel a dobogó

Fekete Dorina a 4., Petró Ádám az 5. helyen végzett a kajak-kenusok ifjúsági és U23-as maratoni Európa-bajnokságán Horvátországban.