
Hüttner Csaba, a magyar kajak-kenu válogatott szövetségi kapitánya kijelölte a csütörtöktől vasárnapig, a lengyelországi Poznanban rendezendő Európa-bajnokságra utazó csapatot, amelybe bekerült a Ferencváros versenyzője, Kozák Danuta (a képen fekete mezben) is.
A Fradi kajakosa a hétvégén remekelt, K1 500 méteren és a szolnoki Bodonyi Dórával párosban, szintén 500 méteren nyert és szerzett olimpiai kvótát a szegedi pótkvalifikációs versenyen.
A 17-szeres Európa-bajnok így ebben a két számban indul a kontinensviadalon. Az Eb részletes programja ITT elérhető.
A portugáliai kajak-kenu Európa-bajnokság utolsó napján Varga Ádám K1-5000 méteren ült hajóba.
Szegedi Angelina és Varga Ádám is nagyot küzdött a kajak-kenu Európa-bajnokság döntőiben.
Az FTC versenyzője hozta a papírformát a kajak-kenu Európa-bajnokság pénteki napján.
Csütörtökön megkezdődött az olimpiai kvalifikációs kajak-kenu Európa-bajnokság.
A világkupákon remekül teljesítő fradisták a portugáliai kontinensviadalon folytathatják.
Kenusunk egyéniben diadalmaskodott a brandenburgi világkupa-állomáson.
Ezen a hétvégén Brandenburgban folytatódik a kajak-kenu világkupa-sorozat.
Varga K-1 500 méteren, Adolf C-1 5000 méteren lett második vasárnap a szegedi kajak-kenu világkupán.