2021. június 1.
Kozák Danuta két számban indul az Eb-n
Az FTC kajakosának a sikeres olimpiai kvalifikációs verseny után az Európa-bajnokságon is szurkolhatunk.

Hüttner Csaba, a magyar kajak-kenu válogatott szövetségi kapitánya kijelölte a csütörtöktől vasárnapig, a lengyelországi Poznanban rendezendő Európa-bajnokságra utazó csapatot, amelybe bekerült a Ferencváros versenyzője, Kozák Danuta (a képen fekete mezben) is.

A Fradi kajakosa a hétvégén remekelt, K1 500 méteren és a szolnoki Bodonyi Dórával párosban, szintén 500 méteren nyert és szerzett olimpiai kvótát a szegedi pótkvalifikációs versenyen.

A 17-szeres Európa-bajnok így ebben a két számban indul a kontinensviadalon. Az Eb részletes programja ITT elérhető.

 

 

 

Cikkajánló

Adolf Balázs ezüstérmes az Eb-n C-1 5000 méteren

A portugáliai kajak-kenu Európa-bajnokság utolsó napján Varga Ádám K1-5000 méteren ült hajóba.

Varga Ádám: drámai módon érem nélkül

Szegedi Angelina és Varga Ádám is nagyot küzdött a kajak-kenu Európa-bajnokság döntőiben.

Varga Ádám futamgyőzelemmel a döntőben

Az FTC versenyzője hozta a papírformát a kajak-kenu Európa-bajnokság pénteki napján.

Szegedi Angelinával Eb-döntős a kajaknégyes

Csütörtökön megkezdődött az olimpiai kvalifikációs kajak-kenu Európa-bajnokság.

Kajak-kenusaink készülhetnek az Európa-bajnokságra

A világkupákon remekül teljesítő fradisták a portugáliai kontinensviadalon folytathatják.

Adolf Balázs aranyérmes 5000 méteren a világkupán

Kenusunk egyéniben diadalmaskodott a brandenburgi világkupa-állomáson.

Szegedi Angelina kajak négyesben ismét negyedik

Ezen a hétvégén Brandenburgban folytatódik a kajak-kenu világkupa-sorozat.

Varga Ádám és Adolf Balázs is ezüstérmet nyert

Varga K-1 500 méteren, Adolf C-1 5000 méteren lett második vasárnap a szegedi kajak-kenu világkupán.

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin