Két idegenbeli győzelem után első hazai tétmérkőzésére készül 2025-ben az FTC-Green Collect férfi kézilabdacsapata. Pozitívum, hogy – bár szinte még a teljes tavaszi szezon előttünk áll – az előző fordulóban aratott gyöngyösi győzelemmel ráadásul felléptünk a harmadik helyre a tabellán.
Így várjuk a nagyon sűrű alsóházban pillanatnyilag tizenkettedik helyen álló Komlót, amely ellen az első őszi bajnokinkon fájó vereséget szenvedtünk. Nagy jelentősége persze a szombati összecsapás kapcsán nincs a szeptemberi meccsnek, hiszen azt követően parádés őszt zártunk, de arra mindenképp jó lehet, hogy tudjuk: veszélyes ellenfél látogat az Elek Gyula Arénába.
Hét eleji interjúnkban könyöksérüléséből visszatért balátlövőnk, Nagy Bence is arról beszélt, hogy végig szívós, jó kézilabdát játszó ellenfélre számít, amely ellen ezúttal sem lesz könnyű dolgunk. A tavaszi start nem sikerült jól a komlóiaknak: előbb sima vereséggel búcsúztak a Magyar Kupából a Tatabánya ellen, majd közvetlen riválisuktól, a NEKA együttesétől is kikaptak hazai pályán. A hétvégén mindenképpen érdemes lesz figyelnünk a vendégek legeredményesebb játékosára, 80 találattal az NB I-es góllövőlista második helyén álló Srecko Jerkovicra.
A szombaton 18 órakor kezdődő mérkőzésre jegyvásárlás online a meccsjegy.fradi.hu-n, személyesen pedig a meccs napján 16 órától a Kismartoni úti pénztárban lehetséges.
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
15. forduló
FTC-Green Collect – Carbonex-Komló
Helyszín: Elek Gyula Aréna
Időpont: 2024. február 15., 18 óra
Játékvezetők: Bíró Ádám, Kiss Olivér Bende
Jegyek: online a meccsjegy.fradi.hu-n, személyesen a kezdést megelőző két órában a Kismartoni úti pénztárban

Férfi kézilabdacsapatunk óriási csatában, a Karlskrona elleni győzelemmel búcsúzott az Európa-ligától.
A magyar férfi kézilabda-válogatott a januári Európa-bajnokságra készül.
Férfi kézilabdacsapatunk biztos csoportharmadikként játszik kedd este a svéd Karlskrona otthonában.
Férfi kézicsapatunk parádés második félidővel tartotta itthon a két pontot az eddig 100%-os Tatabánya ellen.
Férfi kéziseink továbbra is több hiányzóval, de motiváltan várják szombaton az NB I-ben hibátlan Tatabányát.
Férfi kézilabdacsapatunk megnyerte az utolsó hazai El-csoportmeccsét a portugál bronzérmes ellen.
Férfi kézilabdacsapatunk kedden Érden a Benficát fogadja utolsó hazai Európa-liga csoportmeccsén.
Férfi kézilabdacsapatunk hazai pályán is felvette a versenyt az Európa-liga egyik esélyesével.