2026. január 30.
Két rangadó egy áráért – akció a Füred elleni meccsre!
Férfi kéziseink bajnokijára idei labdarúgóbérlettel és a Fradi-Újpestre szóló jeggyel díjmentes a belépés.

A januári alapozás és az edzőmeccsek után jövő héten már tétmérkőzést játszik férfi kézilabdacsapatunk. Az elmúlt hetekben nemzetközi ellenfelekkel gyakoroltak a fiúk (LINK: ), február 7-én, szombaton pedig, a tavaszi idény első fordulójában rögtön közvetlen riválisaink egyike, a Balatonfüred érkezik az Elek Gyula Arénába. Felhívjuk szurkolóink figyelmét, hogy az összecsapás az eredeti időponthoz képest korábban, 14:30-kor kezdődik – az időpont-változtatás célja, hogy szurkolóinknak ne kelljen választani a kézilabda-rangadó és a Fradi-Újpest fociderbi között.

Sőt, kedvezménnyel várjuk azokat, akik egy délután két rangadón is szívesen ott lennének!

Mindkét találkozóra zajlik a jegyértékesítés a megszokott módokon, és érdemes figyelembe venni, hogy különleges akcióval is készülünk: az aznap 17 órakor kezdődő FTC-Újpest labdarúgó-mérkőzés belépőjével, valamint a mostani évadban érvényes bajnoki futballbérlettel díjmentes lesz a belépés a Füred elleni rangadóra. A futballmérkőzésre szóló jeggyel vagy bérlettel rendelkező szurkolóknak a találkozót megelőzően a pénztárban kell majd ingyenes, regisztrációs jegyet kérniük.

Szüksége is lesz a biztatásra kézilabdacsapatunknak, hiszen a Balaton-partiak elleni mérkőzéseink rendre kiélezett csatát hoznak, nem volt ez másképpen augusztusban, a bajnoki évad első fordulójában sem, amikor egyetlen góllal nyertünk a Szabadidőközpontban. Az Európa-kupában a nyolcaddöntőre készülő rivális az NB I-ben gyengén kezdett, az őszi szezon második felére viszont feljavult, és a mieinktől négy ponttal lemaradva jelenleg a kilencedik helyen áll. Fontos lesz tehát, hogy ne engedjük őket felkapaszkodni, valamint megerősítsük negyedik helyünket a Győrrel és a többi „üldözővel” szemben.

K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
14. forduló

FTC-Green Collect – Balatonfüredi KSE
Helyszín: Elek Gyula Aréna
Időpont: 2026. február 7.
Játékvezetők: Altmár Kristóf, Horváth Márton
Jegyek: 1500-2500 Ft

Cikkajánló

Magabiztos siker a válogatott szünet előtt

Férfi kézilabdacsapatunk a szoros második félidő után nyolc góllal nyert Budakalászon.

Sorozatban a harmadik idegenbeli siker a cél!

Férfi kézilabdacsapatunk szombaton a múlt héten bravúrgyőzelmet arató Budakalász otthonába látogat.

Már az elején eldöntöttük, győzelem Balatonbogláron!

Férfi kézilabdacsapatunk a szezon egyik legjobb teljesítményével kiütéses sikert aratott a NEKA ellen.

Győztes rangadó után újabb két pont a cél!

Nehéz feladat vár férfi kéziseinkre Balatonbogláron, ahol szombaton elvennék a NEKA 2026-os veretlenségét.

„A téli szünet után érkeztem meg tényleg a csapatba”

Csanálosi Richárd kölcsönszerződése után a következő évadban is férfi kézilabdacsapatunk játékosa lesz.

Nagyot léptünk a nemzetközi kupaszereplés felé

Bár még sok van hátra a szezonból, elmondható: férfi kéziseink kulcsfontosságú rangadót nyertek Győrben!

Csörgő Kristóf: „Minden új felállás egy új lehetőség”

Férfi kézilabdacsapatunk irányítóját kérdeztük a szombati, Győr elleni idegenbeli rangadóról.

Szombaton jön az év első Győr elleni rangadója!

Férfi kéziseink jó pozícióból várják a hétvégét, mégis fontos lenne oda-vissza legyőzni az ETO-t.

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin