2025 nyarán befejezi pályafutását női kézilabdacsapatunk irányítója, a sportág történetének valaha volt egyik legjobbja, Andrea Lekics.
A Bajnokok Ligája-győztes, világbajnoki ezüstérmes, 2013-ban a világ legjobbjának megválasztott kézilabdázó az ORK Belgrád színeiben mutatkozott be a felnőttek között. Tehetségének és elhivatottságának köszönhetően gyorsan a legmagasabb szintre ért, hiszen 2007-ben, két évvel később már a Bajnokok Ligájában lépett pályára a Krim Ljubljana mezében. A bemutatkozás óta eltelt csaknem tizennyolc évben megszakítás nélkül a BL-ben szerepelt, a jelenlegi a tizenkilencedik idénye a legrangosabb kupasorozatban, és tagja annak a rendkívül szűk elitnek, amely elmondhatja magáról, hogy több mint ezer gólt lőtt a sorozatban – rajta kívül egyelőre csak Cristina Neagu, Görbicz Anita és Jovanka Radicsevics volt erre képes mostanáig. A Krim után a Győri ETO-t, a Vardar Szkopjét, a CSM Bucurestit és a Buducsnoszt Podgoricát is erősítette, majd 2022 nyarán érkezett a Népligetbe, és már az első fradis szezonjában történelmet írt. Vezéregyénisége volt annak a csapatnak, amely a klub történetében először bejutott a BL FINAL4-ba, és ott az Esbjerg ellen győztesen megvívott elődöntő után végül ezüstérmet szerzett. A 2023/2024-es évadban elévülhetetlen érdemei voltak abban, hogy a nehéz szezonstartot követően együttesünk évtizedek után duplázzon, azaz ugyanazon évben bajnokságot és Magyar Kupát is nyerjen, 2025 márciusában pedig már csapatkapitányként emelhette magasba az újabb Magyar Kupa-trófeát.
Sportági legendaként érkezett a Ferencvároshoz, ahol sokadik virágzását élte, és ahol az idény végeztével befejezi csodálatos pályafutását.
Női kézilabdacsapatunk Magyar Kupa-győztesként fejezi be a 2024/2025-ös idényt.
Kapusaink remekül védtek, a lerohanások után pedig számos könnyű gólt szereztünk a Vác elleni bajnokin.
Az elmúlt hetek csalódása ellenére is szépen kell lezárni női kézilabdacsapatunk 2024/2025-ös idényét.
A negyvenedik percig kontrolláltuk a mérkőzést, ezt követően azonban túl sokat hibáztunk ahhoz, hogy nyerjünk.
Az idény eddigi két Győr elleni összecsapását pozitívan zártuk, ez is erőt adhat a szombati mérkőzéshez.
Női kézilabdacsapatunk kedvezőbb helyzetben van riválisánál, de hosszú negatív szériát kellene megtörnie.
540 Fradi-szurkoló biztatja majd női kézilabdacsapatunkat a bajnoki döntővel felérő idegenbeli mérkőzésen.
Vezetőedzőnk elégedett volt csapata nagy csalódás utáni reakciójával és teljesítményével.