A magyar férfi labdarúgó-válogatott imponáló magabiztosággal, csoportelsőként kvalifikálta magát a jövő évi, németországi Európa-bajnokságra megelőzve a sztárjátékosokkal tűzdelt szerbeket. A mieink 16-szor vették be az ellenfelek kapuját, ebből négyet támadónk, Varga Barnabás szerezett.
- Nagy megtiszteltetés volt, amikor először csatlakoztam a magyar válogatotthoz. Ez egy kiváló társaság, sok játékost nem ismertem még korábbról, de gyorsan ment a beilleszkedés. Ennek a csapatnak ez az egyik nagy ereje, hogy remek egységet alkot a pályán és azon kívül is. Csatárként a gólokért vagyok felelős, mindig próbálok ennek megfelelni.
Szerbiának és Litvániának is két-két alkalommal köszönt be csatárunk, az egyik találata különösen emlékezetes maradt.
- Mindig jó érzés gólt szerezni a Fradiban és a válogatottban egyaránt, de a szerbeknek lőtt hazai gólom talán a legkedvesebb. Nem az volt a legnagyobb, leglátványosabb találatom, de az ellenfél kiléte, és az, hogy több, mint 60.000 ember ünnepelte a találatot velünk együtt, ez különlegessé teszi.
Barnabás sérülése miatt nem lehetett ott a nemzeti csapat egyenesági kijutásáról döntő bolgárok elleni 2-2-vel záruló meccsen, amelyen a válogatottunk az utolsó percben esett öngóllal váltotta meg jegyét a németországi kontinenstornára.

- Úgy tűnik, hogy mindig drámaira sikerül a kijutásunk, de természetesen nagyon örömteli, hogy sikerült egyeneságon kijutnunk az Eb-re. Sajnálom, hogy nem lehettem ott a csapattal, de a lényeg, hogy megcsináltuk.
A jövő évi torna kalapbeosztása még nem egészen ismert, de az biztos, hogy a mieink a második kalapba kerültek.
- Nem nézzük azt, hogy ki lenne ideális ellenfél, hiszen egy Európa-bajnokságra csak jó csapatok jutnak ki, de mi is bebizonyítottuk az elmúlt években, hogy senki sem írhat le minket. Nekem is olyan teljesítményt kell leraknom az asztalra, amellyel a mester elégedett lesz, és meghív a jövő évi keretbe.
Az előző idény magyar gólkirálya nyáron érkezett hozzánk, azóta pedig szurkolóink egyik kedvence lett. A Bérletesek Napján rengetegen kértek tőle aláírást és közös képet.
- Jól esik, hogy ennyi ember szeret minket, óriási büszkeséggel tölt el, hogy a Fradihoz szerződhettem. Jó csapatunk van, lépésről lépésre akarunk haladni, hogy elérjük a céljainkat.
Végezetül játékosunk arról is beszélt, hogy hamarosan újra a pályán láthatjuk.
- Alakulok, külön edzéseket végzek már a csapattal, egyre jobb formában érzem magam, remélem, hogy idén még segíthetem a csapatot.
Vezetőedzőnk szerint a második félidőben megvolt a lehetőségünk a gólszerzésre a DVSC ellen.
A díj átadására a DVSC elleni mérkőzésünk szünetében került sor a Groupama Arénában.
Bajnoki címvédő férfi labdarúgócsapatunk 1-0-ra kikapott 2025 utolsó hazai bajnokiján.
Nyereményjáték a Fradi Facebook-oldalán, tippeljen a DVSC elleni hazai bajnoki végeredményére!
Vasárnap 14.25-től várják önöket vendégeink a Fradi Zóna Értékelés Live by iFOREX Europe legújabb adásában.
Vezetőedzőnk is tudja, itt az év vége, de nagyon nagy szükség van a maximális hat pontra a bajnokságban.
Robbie Keane kevesebb, mint egy év alatt jutott el 10 nyertes nemzetközi találkozóig.
2025 utolsó hazai bajnokiján féláron tehetnek szert szurkolóink különböző kabátjainkra.