
A Dibusz Dénessel, Botka Endrével és Varga Barnabással a soraiban készülő magyar férfi labdarúgó-válogatott szombat este Szerbiát fogadja a budapesti Puskás Arénában, Európa-bajnoki selejtezőn. Mindkét együttes 10 ponttal áll a G-csoportban, ezzel jelenleg automatikusan kijutó, igaz, a szerbek öt mérkőzésen, míg a mieink négy meccsen érték el ezt a pontszámot. A csoportrangadó előtt férfi labdarúgócsapatunk szerb vezetőedzőjét, Dejan Sztankovicsot kérdeztük.
- Ez lesz a csoport derbije, ami mindkét csapat számára nagy jelentőséggel bír. Marco Rossi vezetésével nagyon szervezett játékra képes a magyar válogatott, amely legutóbb győzni tudott Belgrádban, éppen ezért Szerbia számára döntővel felérő meccs következik, ahol muszáj lenne nyerni, hogy ne kelljen aggódnunk a kijutás miatt – kezdte Sztankovics. - Huszonnégy éve várunk arra, hogy részt vehessünk egy Európa-bajnokságon, ez nagyon sok idő. Időközben részt vettünk világbajnokságokon, emellett rengeteg tehetségünk van, az Európa-bajnokságokról azonban hiányoztunk, így most nem szabad lemaradnunk.
Az október 14-én, szombaton 20.45-kor kezdődő magyar–szerb találkozó felvezetéseként pénteken az FTC kapusa, Dibusz Dénes nyilatkozott. Játékosunk várakozásait IDE kattintva láthatja!
Jegyinformációk
Magyar bajnok férfi labdarúgócsapatunk október 26-án, csütörtökön 21.00-tól a belga élvonalbeli Genk ellen folytatja szereplését az UEFA Európa Konferencia Liga F-csoportjában. A Genkben sorra kerülő mérkőzésre már elérhetőek a jegyre váltható voucherek! További részletek ITT!
A belépők már elérhetők a következő hazai mérkőzéseinkre, az Újpest és a Fehérvár elleni bajnokikra, valamint a Puskás Akadémia elleni MOL Magyar Kupa-összecsapásra is. Jegyét megvásárolhatja online a meccsjegy.fradi.hu-n, valamint személyesen, a Groupama Aréna jegypénztáraiban is. A pénztár nyitvatartása: H.: zárva, K-P.: 10.00-18.00, Szo.: 9.00-13.00, V.: zárva (kivéve meccsnapon, akkor nyitva a mérkőzés kezdetéig).
Szurkolóinknak akciót hirdettünk: amennyiben megvásárolja jegyét az Újpest és a Fehérvár ellen is, úgy a decemberi, Mezőkövesd elleni meccsre ingyenjegyet kap! Részletekért kattintson IDE!
A Fradi Shop a közös meccsnézés miatt meghosszabbított nyitvatartással várja a szurkolókat.
Közös meccsnézésre invitáljuk drukkereinket a Groupama Aréna parkolójába május 24-én, szombaton.
Szurkolóink az ETO FC Győr elleni bajnoki idején is beszerezhetik kedvenc FTC-termékeiket.
Műsorvezetőnk védőnkkel, Stefan Gartenman-nal és labdarúgócsapatunk tolmácsával, Nagy Bencével beszélget.
A válogatott meghívót kapott Szalai Gábortól valami ajándékot azért várt volna Robbie Keane – VIDEÓ!
Dibusz Dénes, Varga Barnabás, Tóth Alex és Szalai Gábor játékára is számít Marco Rossi szövetségi kapitány.
A bajnoki címről döntő 33. fordulóban május 24-én, szombaton 20.00-kor lépünk a Győr otthonában.
A Fehérvár elleni bajnoki után Áder András és Dunai Zoltán lesz Jáky Gergely vendége.