
Az OTP Bank Liga, a MOL Magyar Kupa és az UEFA Európa Konferencia Liga februári folytatására készülő férfi labdarúgócsapatunk hétfő reggel elindult második téli edzőtáborának helyszínére, Benidormba. Az FTC delegációja az FTC-MVM Népligeti Sportközpontban elfogyasztott reggelit követően a budapesti repülőtérre ment, onnan 11 óra előtt indult el Alicantéba, ahol 14 óra után landolt. Alicantéból a csapatbusz szállította a küldöttséget a benidormi szállásra. Január 26-ig készül majd a gárda Spanyolországban.
Az első, mezőkövesdi alapozás végén megnyert edzőmeccs után, az újabb edzőtáborozás során négy felkészülési mérkőzést tervez a szakvezetés, amelyből kettő lett eddig konkretizálva. Együttesünk először január 18-án, csütörtökön a lengyel első osztályban szereplő Piast Gliwicével játszik, a tervek szerint 100 vagy 110 perces (!) mérkőzésen, amelyen szeretnénk visszavágni a tavaly, szintén Spanyolországban elszenvedett vereségért. Három nappal később, január 21-én, vasárnap a Norvég Kupa-győztes Moldéval csap össze együttesünk – mint emlékezetes, a skandinávok ellen jutottunk be 2020 szeptemberében 25 év után a Bajnokok Ligája főtáblájára, klubunk történetében másodszor.
Ne maradjon le a felkészülés benidormi szakaszának egyetlen lényeges mozzanatáról sem, kövesse ön is a FradiMédia csatornáit! Keresse hivatalos felületeinket a Facebook-on, a TikTok-on, az Instagramon és a YouTube-on is!
Nézze élőben az edzőtábor felkészülési mérkőzéseit!
A meccseket szurkolóink nem csak élőben követhetik majd, azok utólag is visszanézhetőek lesznek a meccsjegy.fradi.hu oldalon, 300 forintos díj megfizetése ellenében. Közvetítésünket már negyedórával a kezdőrúgás előtt megkezdjük a helyszínről, ekkor megtudhatják a legfrissebb híreket, illetve interjúkat és riportokat láthatnak a csapatot érintő legfontosabb történésekről. A meccseket három kamerával közvetítjük, így nem maradnak le semmiről, mivel a gólokat és a nagy helyzeteket is visszajátsszuk. Kommentátorunktól minden fontos információt megtudhat. A találkozó szünetében és a lefújás után pedig pályaszéli interjú formájában szakértőnket, illetve a mérkőzés főszereplőit is meghallgathatja. Közvetítésünkkel kapcsolatban ITT minden információt megtalál!
Két parkolót használhatnak a Fehérvár elleni bajnokira autóval érkező drukkereink.
A szerencsés drukker visszakapja a bérlet árát, de további akcióval is készülünk.
Ír vezetőedzőnk, Robbie Keane a Fehérvár elleni mérkőzés előtt beszélt várakozásairól.
19:10-től várja önt Priskin Tamás, Sowunmi Thomas és Vincze Ottó. Ne maradjon le!
Futballistáink a stábtagokhoz hasonlóan rutinosan mozogtak a kamerák előtt – VIDEÓ!
A Fehérvár elleni bajnoki előtt kipróbálhatják a Gripen VR szimulátort is.
Műsorvezetőnk ezúttal védőnkkel, Szalai Gáborral, valamint erőnléti edzőnkkel, Kovács Bencével beszélget.
Jelentős, negyven százalékos kedvezménnyel vásárolhatják meg termékeinket a Fehérvár elleni meccs napján.