Amint arról beszámoltunk, bajnoki címvédő és kupagyőztes férfi labdarúgócsapatunk kedd este 3-1-re kikapott a Qarabagtól, így pedig az UEL-rájátszásban folytatja, ahol az ír Shamrock Rovers lesz az ellenfele.
A Shamrock Rovers elleni első találkozót 2022. augusztus 18-án, csütörtökön 18.30-tól rendezik a Groupama Arénában, míg a visszavágóra egy héttel később, augusztus 25-én (magyar idő szerint) 21.00-tól kerül sor Dublinban, a Tallaght Stadionban. A budapesti összecsapásra elindult a jegyértékesítés!
Jegyét megvásárolhatja személyesen a Groupama Aréna Jegypénztárában a megszokott nyitvatartási időben (K-P: 10.00-18.00, Szo 9.00-13.00, V-H: zárva), de kizárólag a mérkőzés hetén, akár augusztus 15-én, hétfőn 10.00-tól is, valamint online, a meccsjegy.fradi.hu oldalon is.
Szezonbérlettel rendelkező szurkolóink 20 százalék kedvezményre jogosultak a normál árból, ám fontos információ, hogy a bérletes helyeket augusztus 12., péntek éjfélig tudjuk fenntartani! Ezt követően a bérletes szurkolók, bár ugyanúgy 20 százalékkal olcsóbban, de már nem feltétlenül a bérletes helyükre tudnak majd jegyet venni!
Emellett fontos kiemelni, hogy szezonbérletenként csak egy jegyre vonatkozik a kedvezmény! A bérletértékesítéssel kapcsolatban IDE kattintva minden további fontos tudnivalót elolvashat!
Vegye meg a 2022/2023-as bajnoki idényre szóló szezonbérletét, hogy kedvezményes áron jusson be hazai selejtezőmérkőzéseinkre, valamint hogy kedvenc helyéről buzdíthassa csapatunkat az európai kupameccseken! Ha még nem vette meg bérletét, IDE kattintva minden információt megtalál!
Mutatjuk, hogyan alakul férfi labdarúgócsapatunk nemzetközi programja az UEL ligaszakaszában.
Sportigazgatónk, Hajnal Tamás nyilatkozott a Puskás Akadémia elleni bajnokink előtt.
Nyereményjáték a Fradi Facebook-oldalán, tippelje meg a Puskás Akadémia elleni mérkőzés pontos végeredményét!
Bosnyák válogatott labdarúgónk a Görög Kupa-győztes OFI Krétában tölti a következő bajnoki idényt.
Úton-útfélen rovatunkban ezúttal a Fekete-tenger partján Osváth Attillával beszélgettünk - VIDEÓ!
Csehországból érkezik szerb válogatott támadó rekordbajnok férfi labdarúgócsapatunkhoz.
Veljko Birmancsevics a tavaszi idényben még a spanyol első osztályban szerepelt.
Orosz Pál, az FTC Labdarúgó Zrt. vezérigazgatója, és Hajnal Tamás sportigazgató nyilatkozott a sorsolás után.