2023. november 26.
„Két pontot elveszítettünk ma”
Dejan Sztankovics már a következő, Csukaricski elleni mérkőzésről is beszélt a Puskás elleni találkozó után.

Mint megírtuk, bajnoki címvédő férfi labdarúgócsapatunk vasárnap 1-1-es döntetlent ért el a Puskás Akadémia vendégeként az OTP Bank Liga 14. fordulójában. A Felcsúton rendezett mérkőzést követően vezetőedzőnk, Dejan Sztankovics sajtótájékoztatón értékelt.

- Először is szeretnék gratulálni a hazai csapatnak és a játékosaimnak is, jól játszottak. Az első félidőben kontrolláltuk a mérkőzést, gólt is szereztünk, de muszáj volna a meccs vége felé is hasonló koncentráltsággal lennünk. Ezen kívül, ha lehetőségünk van rá, be kell biztosítanunk a győzelmet. Két pontot elveszítettük ma. A második félidőben 15 percig nem mi irányítottuk a játékot, ezen kívül az történt a pályán, amit elvárok – kezdte értékelését trénerünk. - Ha már a mérkőzést elemezzük, bonthatjuk apró részletekre. 1-1 után minden gyors támadásvezetésünket az ellenfél apró faltokkal tördelte. Nem gondolnám, hogy elveszítettük teljes mértékben a fókuszt a második félidőben, viszont 1-1 után a Puskás Akadémia védői nagyon rendezetten helyezkedtek. Nem kockáztattunk eleget. Voltak kapura lövéseink, de ilyenkor több hit kell abban, hogy ezek a lövések be is mehetnek. Az elmúlt mérkőzéseken összesen 8 pontot veszítettünk el, ami a Ferencváros számára igen megrázó. Ezen javítanunk kell a jövőben.

A szerb szakembert már a csütörtöki, Csukaricski elleni felkészülésről is kérdezték.

- Ha egy olyan fontos mérkőzést játszik az ember, mint a ma esti, akkor csakis arra koncentrálhat. Vannak kiváló embereink a stábban, akik már vasárnap este a Csukaricskire tudnak összpontosítani, de mi csak a Puskás elleni mérkőzés után kezdhetjük el a felkészülést. Egy ottani győzelem fontos a számunkra, hiszen hozzásegíthet minket egy esetleges továbbjutáshoz – mondta el Dejan Sztankovics.

Együttesünk legközelebb november 30-án, csütörtökön lép pályára, akkor a Csukaricski vendégei leszünk az UEFA Európa Konferencia Liga csoportkörének 5. fordulójában.

Születésnapi akció a ferencvárosi lakosoknak

A felnőtt ferencvárosiaknak 1000, a kerületi diákoknak és nyugdíjasoknak pedig mindössze 500 forintba kerül egy jegy férfi labdarúgócsapatunk következő, Mezőkövesd elleni, december 3-án, vasárnap sorra kerülő hazai rendezésű bajnokijára. Akciónk részleteivel kapcsolatban IDE kattintva tudhat meg részleteket!

Cikkajánló

„Meg kell tennünk az utolsó lépést a célunk eléréséért”

Ír vezetőedzőnk, Robbie Keane elégedett a csapat hozzáállásával az ETO FC Győr elleni sorsdöntő bajnoki előtt.

Traoré csodagólját a top 10-be választották

Mali szélsőnk az AZ Alkmaar ellen szerzett emlékezetes találatot az UEL-főtábla 8. fordulójában - VIDEÓ!

Fradi Zóna vodcast a Győr elleni bajnokin is

19.20-tól várja önt Lipcsei Péter, Szűcs Mihály és Mátyus János a kihelyezett színpadon.

Győr–FTC: Gyereknapi akció a mezek feliratozására

A Fradi Shop a közös meccsnézés miatt meghosszabbított nyitvatartással várja a szurkolókat.

Szurkoljuk ki együtt az aranyérmet!

Közös meccsnézésre invitáljuk drukkereinket a Groupama Aréna parkolójába május 24-én, szombaton.

Győrben is ott lesz a Fradi-minibusz

Szurkolóink az ETO FC Győr elleni bajnoki idején is beszerezhetik kedvenc FTC-termékeiket.

Érkezik a Fradi Zóna Bemelegítés következő része!

Műsorvezetőnk védőnkkel, Stefan Gartenman-nal és labdarúgócsapatunk tolmácsával, Nagy Bencével beszélget.

„Bíztak bennem, sikerült megragadnom az alkalmat”

A válogatott meghívót kapott Szalai Gábortól valami ajándékot azért várt volna Robbie Keane – VIDEÓ!

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin