Az azeri bajnok Qarabag ellen 3-3-ra végződött felkészülési mérkőzésen Varga Barnabás lőtte csapatunk, valamint saját maga első gólját Fradi-mezben.
- Egy csatárnak mindig önbizalmat ad, ha betalált, ez akkor is így van, ha csak egy edzőmeccsről van szó. Örülök, hogy nem kellett sokat várni az első Fradi-gólomra – mondta a támadó.
Varga Barnabás a Pakstól érkezett hozzánk. A mögöttünk hagyott szezont 26 góllal zárt és ezzel gólkirályi címet bezsebelt támadó a Qarabag ellen azonban érezte, klubunkban egészen új kihívások várnak rá.
- Ugyan ez csak egy felkészülési meccs volt az azeri bajnok ellen, színvonalában magas volt, a pályán intenzív játék folyt, kívülről pedig szórakoztató lehetett, hiszen sok gólt láthattak a nézők. Mi is, és a Qarabag is folyamatosan nemzetközi kuparésztvevők vagyunk, belülről is érezhető volt, hogy ez már egy másik szint – mondta Varga Barnabás, aki pénteken a Red Bull Salzburg ellen gyarapíthatja Fradi-góljai számát.
Nézze élőben a meccset és támogassa az Albert Alapítványt!
Ahogy azt már szurkolóink megszokhatták, ezúttal is élőképes közvetítéssel készülünk minden edzőtábori barátságos mérkőzésünkre. A találkozók megtekintéséhez nem kell mást tennie, mint bejelentkezni felhasználói fiókjával a meccsjegy.fradi.hu oldalon, majd befizetni a meccsenkénti 250 forintos támogatói díjat.
Újdonság az elmúlt felkészülési időszakokhoz képest, hogy a mérkőzések nem csak élőben lesznek követhetőek, hanem utólag is visszanézhetőek lesznek a meccsjegy.fradi.hu oldalon, szintén 250 forintos díjért.
Fontos kiemelni, hogy a 250 forintos regisztrációs díj meccsenként értendő, és vagy az élő közvetítésre, vagy az utólag felvételről - akár többszöri - visszanézésre szól.
Az összeggel az Albert Flórián Labdarúgó és Utánpótlás Sportalapítványt támogatja, amelynek tevékenységéről ITT olvashat.
Vége a magányos meccsnézéseknek, ha önre mosolyog a szerencse legújabb TikTok-játékunkban.
A zárva tartás a webshopot is érinti, de június 19-től ismét a megszokott rend szerint vásárolhatnak.
Klubunk vezető erőnléti edzője a világbajnokságra készülő cseh labdarúgó-válogatottról is mesélt.
Az FTC labdarúgó utánpótlásának újabb tehetséges játékosa kötelezte el magát klubunkhoz.
Osváth Attila újra bizalmat kapott, a magyar labdarúgó-válogatott 3–1-re verte Kazahsztánt.
A Fradi és a Creative Science táborai a nyári szünetben is izgalmas programokkal várják a gyerekeket.
Június 9-én, kedden megkezdődött a munka a kerettagoknak az FTC-MVM Népligeti Sportközpontban.
A tavaly elindított kezdeményezés révén közel 200 hátrányos helyzetű gyermek sportolhat - VIDEÓ!