Már csak egy győzelemre a bajnoki címvédéstől az FTC-Telekom női labdarúgócsapata. A Fradi remek sikerekkel zárta a Simple Női Liga NB I alapszakaszát, majd a bajnoki döntő első meccsén 1-0-ra nyert az ETO FC Győr otthonában. A győzelmi sorozatban a magyar válogatottba nemrég meghívót kapó támadónk, Nagy Vanessza 12 góllal vette ki a részét, ráadásul egymás után két meccsen, az Astra és a Szekszárd ellen is négy-négy gólt szerzett, amire még nem volt példa, és így már nagyon jó esélye van, hogy a gólkirályi címet is megszerezze. A FradiMédia stábja utánajárt a bombaformának, így egy teljes délelőttöt töltöttünk csatárunkkal, aki többek között elmondta, hogyan tölti a reggeleket és az edzések utáni szabadidejét, minek köszönhető ez a két egymás utáni meccsen szerzett nyolc gól, de őszintén mesélt arról a szomorú eseményről, amely miatt külföldről haza kellett igazolnia, illetve mit jelent számára, hogy az édesanyával bármilyen focis témát meg tudnak beszélni.
A bajnoki döntő második mérkőzése előtt védőnk, Ott Eszter és korábbi játékosunk, Nadja Sztanovics is elmondta várakozásait.
Szurkoljon a Groupama Arénában a női bajnoki döntőn!
Női labdarúgóink Groupama Arénában rendezendő találkozójára ingyenes jegy kiváltásával tud belépni. Minden részlet ITT.
Női labdarúgócsapatunk középpályása a Fradival és a válogatottal is nagyszerű idényt zárt.
Kilencszeres bajnok együttesünk a második fordulóban kapcsolódik be a küzdelmekbe.
A rájátszás első körében hazai pályán kezdi a párharcot a magyar női labdarúgó-válogatott.
A magyar női labdarúgó-válogatott Andorra fölényes legyőzésével zárt csoportjában.
Az FTC-Telekom négy játékosa készülhet a nemzeti csapattal az utolsó fordulóra.
A magyar női labdarúgó-válogatott Csányi Diána és Nagy Vanessza góljaival nyert a vb-selejtezőn.
Az FTC-Telekom női labdarúgói megvédték címüket, és a Magyar Kupa megnyerésével dupláztak – VIDEÓVAL!
A Fradi Zóna Plusz by iFOREX Europe adásában Albert Flóriánnal és Ott Eszterrel beszélgettünk.