2020. szeptember 27.
Négyből négy: ismét hibátlan fordulót zárt az FTC
Női tekecsapatunk Tatabányán, férfi együttesünk Nyíregyházán nyert a Szuperligában.

Szombaton a 4. fordulóval folytatódott a tekések Szuperligája. Az eddig három győzelmet arató FTC felnőtt női csapata Tatabányán játszott és végül nagy csatában 5-3-ra nyert a házigazda elllen. Ifjúsági együttesünk is győzött. A Domokos Dorottya, Hegedűs Tímea, Bende Annamária hármas 3-1-re nyert, így a felnőttek hasonlóan továbbra is száz százalékos a bajnokságban.

Férfi csapatunk is javított az elmúlt héthez képest. Felnőtt és ifjúsági együttesünk magabiztos 6-2-es és 4-0-s sikert aratott Nyíregyházán.

EREDMÉNYEK
TEKE
SZUPERLIGA, 4. FORDULÓ
NŐI
Felnőtt: Tatabánya–FTC 3-5
Ifjúsági: Tatabánya–FTC 1-3
FÉRFI
Felnőtt: Nyíregyháza–FTC 2-6
Ifjúsági: Nyíregyháza–FTC 0-4

Cikkajánló

Letarolta a mezőnyt: tippek egy világbajnoktól!

Várvölgyi Milán tekésünk riporterünket vezette be sportága világába - VIDEÓ!

Várvölgyi Milán: történelmi vb-győzelem

Világbajnoki címmel és érmekkel tért haza Ausztriából fiatal tekézőnk.

Bajnok a Ferencváros, irány a Szuperliga!

Férfi tekecsapatunk megnyerte az NB I Keleti csoportját, így jövőre újra az elitbajnokságban indulhat.

„Életem legszebb időszakát töltöttem a Fradi családban”

Március 20-án lett 60 éves teke szakosztályunk 11-szeres magyar bajnok játékosa, Fehér Andrea.

Tarolt a Fradi játékosa, magyar bajnok lett

Utápótlás tekézőink összesen hat érmet, köztük négy aranyat és két ezüstöt nyertek az ob-n.

Kelet-Magyarország bajnoka lett a Fradi játékosa

Összesen 21 serdülő és ifjúsági tekézőnk jutott be az országos döntőkbe.

Korai búcsú az NBC Kupában

Női tekecsapatunk a 13. helyen zárt a selejtezők után a rangos nemzetközi mezőnyben.

Korábbi tekézőnk bekerült a Hírességek Csarnokába

Kovácsné Grampsch Ágota öt világbajnokságot, kilenc magyar bajnokságot, BL-t és EK-t nyert az FTC-vel.

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin