Két érem az úszók ifi országos bajnokságáról

Június 2-a és 5-e között Kaposvár adott otthont a fiatal úszók versenyének.

Fényes érmek a Maty-érről

Az FTC úszói négy érmet szereztek a szegedi nyíltvízi országos bajnokságon.

Verrasztó ezüst-, Biczó bronzérmes Barcelonában

Az FTC úszói két éremmel zárták a katalán fővárosban zajló Mare Nostrum nemzetközi úszóversenyt.

Nyári úszótábor 2021-ben is!

A regisztrált, belépőkártyával rendelkező gyermekek június 28-tól nyári táborozhatnak a Népligetben.

Ezüstéremmel kezdtünk az Országos Bajnokságon

Gálicz László 1500 méteren lett második a kaposvári Ifjúsági Úszó Országos Bajnokságon.

Verrasztó Evelyn vasárnap is bronzérmes lett

Az FTC úszója két éremmel zárta a monte-carlói hétvégét.

Verrasztó Evelyn bronzérmet szerzett Monacóban

Úszónk négy tizeddel maradt le Hosszú Katinkától 200 méter gyorson.

Verrasztó Dávid Eb-negyedik lett 400 méter vegyesen

Verrasztó Dávid sokáig a második volt, végül a negyedik helyen ért célba 400 vegyesen, az Eb-n.

Mihályvári-Farkas Viktória hatodik lett 1500-on

Ezúttal a táv első fele volt erősebb, egészen a 3. helyig jött előre sportolónk, aki végül 6. lett.

Két fradistának drukkolhatunk a pénteki döntőkben

Mihályvári-Farkas Viktória 1500 gyorson, míg Verrasztó Evelyn 4x200-as gyorsváltóban ugrik medencébe.

Mihályvári-Farkas Viktória 1500 gyorson is döntős

Friss Eb-ezüstérmes úszónk a második legjobb idővel jutott a péntek esti fináléba.

Verrasztó Evelyn és Török Dominik sem jutott döntőbe

Szerdán nem lesz ferencvárosi úszó a budapesti Európa-bajnokság esti programjában.

Kedden is fradistákért szoríthattunk az úszó Eb-n

Verrasztó Evelyn döntőbe jutott a 4x200-as mix gyorsváltóval.

„Nehezen találom még most is a szavakat"

Mihályvári-Farkas Viktória 17 évesen, élete első felnőtt világversenyén berobbant a legjobbak közé.

Óriási siker! Mihályvári-Farkas Viktória Eb-ezüstös!

17 évesen, első felnőtt világversenyén másodikként csapott a célba 400 méter vegyesen, a hazai Eb-n.

Élete első felnőtt Eb-jén döntős az FTC úszó tehetsége!

Mihályvári-Farkas Viktória olimpiai A-szintet úszott 400 méter vegyesen a budapesti Eb hétfői előfutamában.