Hírek

Verrasztó testvérek: kezdésnek három arany Helsinkiben

Verrasztó Dávid 400 méter vegyesen és 200 méter pillangón, míg Verrasztó Evelyn 200 gyorson győzött.

Újabb éremeső fiatal úszó tehetségeinktől

Úszó szakosztályunk fiatal versenyzői az elmúlt hétvégén két versenyről szállították a kiváló helyezéseket.

Öt fradista indulhat az Eb-n! Itt a névsor

Sós Csaba, az úszóválogatott szövetségi kapitánya kijelölte az Európa-bajnokságon induló 56 fős csapatot.

Az elmúlt tíz év legsikeresebb Fradi-szereplése

Úszó szakosztályunk az országos bajnokságon többek között az Újpestet, a Vasast és a Honvédot is megelőzte.

Mihályvári-Farkas Viktória aranyérmes az OB-n!

A mindössze 17 éves úszónk 1500 méteren győzött, Verrasztó Evelyn 200-on lett ezüstérmes az OB záró napján.

Nyolc úszónk és két váltónk is döntős lett az ob-n

Ismét kiválóan szerepeltek a Ferencváros úszói a 123. Országos Bajnokság előfutamain.

Verrasztó Dávid magyar bajnok 400 méter vegyesen!

Európa-bajnok úszónk mellett Mihályvári-Farkas Viktória és Török Dominik Márk is érmes lett az úszó ob-n.

Női és férfi 400 méter vegyesen is van fradista döntős

A 123. Országos Bajnokság pénteki napján négy ferencvárosi úszóért szoríthatunk a döntőkben.

Ezüstérmes az FTC 4x200 méteres gyorsváltója az ob-n

A 123. Úszó Országos Bajnokság harmadik napján ezúttal csapatban szerzett értékes érmet a Fradi.

Fradi-váltókért is izgulhatunk a csütörtöki döntőkben

A 123. Úszó Országos Bajnokság harmadik napján öt számban öt egyéni és két csapatunk is döntőzik.

Ezüst- és bronzérem az úszó ob első döntői után

Mihályvári-Farkas Viktória második, míg Verrasztó Dávid harmadik hellyel kezdett a 123. Országos Bajnokságon.

Öt számban nyolc fradista úszik döntőt kedden az ob-n

Kiválóan kezdődött a ferencvárosi úszók számára a Duna Arénában zajló Felnőtt Országos Bajnokság.

66 (!) érem a BVSC uszodájából

Kis úszóink összesen 23 aranyat, 21 ezüstöt és 22 bronzot nyertek a II. DIAPOLI Tavaszi Kupán.

Verrasztó Evelyn két arannyal zárt Székesfehérváron

Magyar bajnokunk három számból kettőt megnyert a hétvégi két versenyen.

Öt érmet nyertek kis úszóink a Tüske Uszodában

Az Utánpótlás Úszóversenyen az FTC versenyzői három ezüst- és két bronzérmet nyertek.

23 érmet, köztük 10 aranyat nyertek úszóink Győrben

Szakosztályunk összesen 23 érmet, köztük 10 aranyat, hat ezüstöt és hét bronzot nyert.