Mind a négy fradista induló érmet nyert a dunaújvárosi viadalon.

49 érem, közte 22 arany úszóinktól

A XX. BVSC kupán több korosztályban is pompásan szerepeltek tehetségeink.

„Várom, hogy végre nekem szóljon a Himnusz a dobogón”

Burián Kata bajnoki címmel nyitotta ferencvárosi időszakát, s az idei vb-n és Eb-n is nagyot alkotna - VIDEÓ!

Négy aranyat nyert a Fradi úszója Debrecenben

Kilenc éremmel zártuk a Hajós Alfréd Kupa 2. fordulóját. • Márton Levente négy számban győzött.

Nyári úszótábor a Fradiban 2022-ben is!

Öt különböző turnusra lehet jelentkezni a Ferencváros nyári úszótáborába.

Itt a vb-keret! Öt fradista indulhat Budapesten

A medencés és a nyíltvízi úszók között is szurkolhatunk ferencvárosi versenyzőnek a vizes világbajnokságon.

Burián Kata országos bajnok!

Kétszeres Európa-bajnoki bronzérmes úszónk egy századmásodperces előnnyel nyert 200 m női háton.

Kutasi Máté bronzérmes Debrecenben

Egy bronzérem, három 4. és egy 5. hely volt a ferencvárosi úszók mérlege az OB pénteki napján.

Két ezüst, egy bronz a debreceni ob csütörtöki napján

Burián Kata és Fábián Bettina második, Gálicz László harmadik lett a debreceni ú szó OB-n.

Egy-egy ezüst- és bronzérem az OB első napján

Fábián Bettina második lett 400 méter gyorson, míg Mészáros Dániel szintén ezen a távon harmadikként végzett.

Remekül kezdtük az úszó ob első napját

Verrasztó Dávid 400 méter gyorson, míg Burián Kata 50 méter háton jutott fináléba Debrecenben.

Aranyesélyesekkel és nagy hiányzónkkal indul az úszó ob

Szerda reggel az első előfutamokkal megkezdődik a 124. Úszó Országos Bajnokság. Íme, a fradista indulók!