Az FTC bajnoka is ott lesz az Európa-bajnokságon

Az emlékezetes jubileumhoz érkező Verrasztó Evelyn is indul a rövidpályás úszó Eb-n – VIDEÓ!

33 érem fiatal tehetségeinktől

Úszóink nyolc aranyat, öt ezüstöt és 20 bronzot nyertek s BVSC Őszi Kupán.

Tíz éremmel zártuk a Budapest Kupát

Úszóink több korosztályban is dobogóra állhattak a Tüske uszodában • „Érdekes” számokban nyílt vízi úszónk.

Ezüst Verrasztó Dávidtól a világkupa zárásaként!

Verrasztó Dávid ezüstérmes lett a dohai világkupán 400 méter vegyesen.

Verrasztó testvérek: két bronz a dohai Világkupán!

Evelyn és Dávid egyaránt a harmadik helyen zárt két 200 méteres versenyszámban a dohai Világkupán.

Ötödik, hatodik és hetedik hely a Világkupa-döntőkben

Az FTC három versenyzője két számban úszott finálét a dohai Világkupa első napján.

A két Verrasztó és Szilágyi is Világkupa-döntős Dohában

Az úszók Világkupa-sorozatának utolsó állomásán az FTC három versenyzője már az első napon éremért úszhat.

Újabb 6. hely Verrasztó Evelyntől

Verrasztó Evelyn 200 vegyesen is a hatodik helyen végzett a Világkupa-sorozat kazanyi állomásán.

6. hely kezdésnek Verrasztó Evelyntől Kazanyból

Verrasztó Evelyn hatodik helyen végzett 200 pillangón a kazanyi

Tartoltak a fradista úszók! Két verseny, 94 (!) érem!

Az FTC úszói döbbenetesen sok érmet nyertek a két hétvégi versenyen.

Verrasztó Dávid ezüstérmes lett Berlinben

Klasszis úszónk mellett még öt számban volt fradista döntős a Világkupa-sorozat legutóbbi állomásán.

Verrasztó Dávid és Evelyn is érmes lett!

Előbbi ezüst-, utóbbi bronzérmet szerzett a Fradinak az úszók világkupa-versenyén.

Ismét a Verrasztó-testvérekért szoríthatunk ma este

Verrasztó Evelyn és Dávid is döntőbe jutott a budapesti úszóvilágkupán.

Biczó Bence aranyérmes az úszó Világkupán!

Az FTC sportolója remek hajrával győzedelmeskedett 200 méter pillangón, Verrasztó Dávid negyedikként zárt.

Három Világkupa-döntő két fradistával

Verrasztó Dávid két, Biczó Bence pedig egy számban úszik finálét a budapesti Világkupán.

Verrasztó Evelyn és testvére is döntőzött a világkupán

Verrasztó Evelyn 200 pillangón, Verrasztó Dávid 400 gyorson jutott döntőbe a budapesti úszó világkupán.