Hírek

Junior vb: Fábián Bettina a váltóval is világbajnok!

Az FTC úszója szombaton egyéniben, vasárnap csapatban nyert aranyat.

Micsoda siker! Fábián Bettina világbajnok 10 km-en!

Fiatal úszónk szoros csatában, két másodperccel előzte meg a célban spanyol riválisát.

Az MKB Bank különdíjat adott át az Eb-győztesnek

Mihályvári-Farkas Viktória a római Eb-n arany- és ezüstérmet szerzett, különdíjat kapott az MKB Banktól.

Gálicz László ezüstérmes lett a vb zárónapján

Az FTC úszója újabb remek egyéni csúccsal és egy szépen csillogó ezüsttel zárta le a perui ifi úszó vb-t.

Folytatódik a Mészáros-parádé! Újabb vb-ezüst Peruból

Úszónk, Mészáros Dániel már harmadik érmét nyerte a limai Junior Úszó Világbajnokságon.

Mészáros Dániel világbajnok Peruban!

Úszónk a 4x100 méteres vegyes gyorsváltó tagjaként lett első a Limában zajló junior vb-n.

Mészáros Dániel vb-ezüstérmes Peruban

Sportolónkat a perui ifjúsági világbajnokságon, 200 m gyorson csak a román David Popovici tudta megelőzni.

Gálicz a 21., Balogh a 15. lett 10 km-en

Augusztus 21-én, vasárnap rendezték a nyíltvízi úszók 10 km-es versenyét.

Gálicz: „Ez nem volt egy Palatinus"

Vb-bronzérmes nyíltvízi úszónk örül, hogy él a botrányba fulladt római Eb-futam után.

Itthon az Eb-hősök: „Ezután? Jöhet végre a nyaralás!”

Hazaérkeztek Rómából az úszó Európa-bajnokságon remeklő Fradi-úszók, akiket megleptek a reptéren – VIDEÓ

Fábián Bettina negyedik lett 400 gyorson

Klubunk tehetséges úszója 4:08.63 perces idővel lett negyedik a római úszó Eb szerdai napján.

Eb-negyedik lett a magyar vegyes gyorsváltó

A staféta tagja volt az FTC úszója, Mészáros Dániel is.

Úszótanfolyamok az FTC-nél

A gyermekek négy csoportban kezdhetik meg a tanulást, tudásszintjüknek megfelelően, kezdőtől a haladóig.

Mihályvári-Farkas Viktória: egyéni csúcs és Eb-ezüst!

Az FTC Európa-bajnok úszója hétfőn 1500 méter gyorson nyert medált.

Friss Európa-bajnok úszónk: „Megdolgoztam a sikerért”

Mihályvári-Farkas Viktória még nem is igazán tudta feldolgozni, hogy Eb-t nyert.