2019. május 31.
400 méter vegyesen egyeduralkodó lett a Fradi!
Az FTC úszói három aranyéremmel zárták a kaposvári Ifjúsági Országos Bajnokság harmadik napját.

Pénteken a harmadik napjához érkezett a Kaposváron zajló Ifjúsági Úszó Országos Bajnokság. Az első és a második napon mutatott remeklése után Mihályvári-Farkas Viktória és Török Dominik Márk folytatta kiváló teljesítményét.

Viktória 400 méter vegyesen aranyérmes lett, ugyanezen távon a férfiaknál is ferencvárosi siker született, ugyanis Dominik több, mint öt másodperces előnnyel nyerte meg a számot. Utánpótlás válogatott úszónk 200 méter mellen is diadalmaskodott, így az elmúlt három napban két-két aranyat és ezüstöt nyert.

Szakosztályunk eddig hét érmet, köztük négy aranyat, két ezüstöt és egy bronzot nyert a korosztályos magyar bajnokságon.

XCI. IFJÚSÁGI ÚSZÓ ORSZÁGOS BAJNOKSÁG, KAPOSVÁR, 3. NAP
FÉRFI
200 m mell: 1. Török Dominik Márk
400 m vegyes: 1. Török Dominik Márk
4x100 m gyorsváltó: 7. FTC (Török Dominik Márk, Mészáros Dániel, Versitz Ákos, Mándli Benedek)
NŐI
200 m hát: 8. Ács Barbara
200 m mell: 8. Mihályvári-Farkas Viktória
400 m vegyes: 1. Mihályvári-Farkas Viktória

Ezüst- és bronzérem Rómából

Verrasztó Dávid 400 vegyesen, Szilágyi Liliána 200 pillangón szerzett érmet a Sette Collin.

Bronzérem a serdülő Országos Bajnokságról

Gálicz László szállította a ferencvárosiak dobogós helyezését Kecskemétről.

12 érem a gyöngyösi Parafa Kupáról

Az FTC fiatal úszói két arannyal, három ezüsttel és hét bronzzal zárták a rangos utánpótlás-versenyt.

Biczó egy arany-, Verrasztó két ezüstérmet szerzett

Az FTC úszói három éremmel zárták a Mare Nostrum versenysorozat első, monacói állomását.

Az ob záró napjára is maradt ferencvárosi aranyérem

Mihályvári-Farkas Viktória élete legjobb úszásával nyert 1500 méter gyorson az Ifjúsági Országos Bajnokságon.

Török Dominik Márk egyéni csúccsal nyert érmet az ob-n

A Ferencváros úszói újabb két érmet szereztek a kaposvári XCI. Ifjúsági Országos Bajnokságon.

Mihályvári-Farkas Viktória magyar bajnok lett!

Az FTC úszói egy-egy arany- és ezüstéremmel zárták az Ifjúsági Országos Bajnokság első napját.

39 érmet nyertek a fradisták a BVSC uszodájában

Úszó szakosztályunk fiatal versenyzői 12-12 arany és ezüst mellett 15 bronzot szereztek a XVIII. BVSC Kupán.