2019. november 10.
Ezüst Verrasztó Dávidtól a világkupa zárásaként!
Verrasztó Dávid ezüstérmes lett a dohai világkupán 400 méter vegyesen.

Dohában rendezték meg az úszók világkupa-sorozatának utolsó állomását november 7-9-ig. A csütörtöki három döntős helyezés után pénteken már két érmet is nyertek a Ferencváros úszói, Verrasztó Dávid és Evelyn is bronzérmes lett.

Verrasztó Dávid szombaton újabb érmet szerzett, 400 vegyesen a második helyen csapott célba, így ezüstérmes lett. Női 100 pillangón Verrasztó Evelyn ötödik, Szilágyi Liliána hetedik lett. Verrasztó Evelyn 100 gyorson, Verrasztó Dávid pedig 200 mellen nem jutott be a fináléba.

Szilágyi Liliána aranyérmes Pekingben!

Az Úszó Bajnokok Sorozata második állomásán Szilágyi legyőzte Hosszú Katinkát és az aktuális világbajnokot is.

Szilágyi Liliána legyőzte a világbajnokot Kínában!

Az FTC úszója több, mint egy másodperccel előzte meg 200 méter pillangón a szám aktuális magyar világbajnokát.

Szilágyi: arany, Verrasztó testvérek: ezüstök!

Az FTC úszói öt éremmel zárták az év végi győri nemzetközi viadalt.

Rp. úszó OB: Két újabb éremmel zártunk!

Mihályvári-Farkas Viktória ezüst-, Szokol Szonja bronzérmet szerzett az úszó ob utolsó napján.

Az utolsó napon is fradista érmekért szoríthatunk

Lezajlottak a rövidpályás úszó országos bajnokság utolsó napjának előfutamai.

Két Verrasztó-aranyérem mellett két bronzot is nyertünk

Verrasztó Dávid két érmet, nővére egy aranyat, míg Mihályvári-Farkas egy bronzot nyert az ob-n.

Számos sportolónk úszhat ma is éremért

A Ferencváros sportolói hét számban lesznek érdekeltek a rövidpályás úszó ob ma esti döntőin.

Rp. úszó OB: Verrasztó Dávid újabb érmet szerzett

A Fradi sportolója a szerdai, két bronzérem után csütörtökön is szerzett egyet.