Dohában rendezték meg az úszók világkupa-sorozatának utolsó állomását november 7-9-ig. A csütörtöki három döntős helyezés után pénteken már két érmet is nyertek a Ferencváros úszói, Verrasztó Dávid és Evelyn is bronzérmes lett.
Verrasztó Dávid szombaton újabb érmet szerzett, 400 vegyesen a második helyen csapott célba, így ezüstérmes lett. Női 100 pillangón Verrasztó Evelyn ötödik, Szilágyi Liliána hetedik lett. Verrasztó Evelyn 100 gyorson, Verrasztó Dávid pedig 200 mellen nem jutott be a fináléba.
EREDMÉNYEK
ÚSZÁS
VILÁGKUPA, DOHA, 3. NAP
FÉRFI
400 m vegyes: 2. Verrasztó Dávid
200 m mell: 11. Verrasztó Dávid
NŐI
100 m gyors: 12. Verrasztó Evelyn
100 m pillangó: 5. Verrasztó Evelyn, 7. Szilágyi Liliána
Az FTC úszói összesen 18 érmet nyertek a debreceni viadalon.
Remekeltek a Ferencváros fiataljai Debrecenben az ifjúsági úszók országos bajnokságán.
Molnár Dóra jobbat úszott monacói idejénél, de az éremszerzés Canet-en-Roussillonban elmaradt.
Klubunk úszója a 200 méteres hátúszás döntőjében remekelt, és állhatott fel a dobogóra.
Az FTC két úszója is éremmel kezdett a rangos versenysorozat monacói állomásán.
Micsoda páros 200 vegyesen – első fradis versenyéről kérdeztük Tombor Sárát és Barta Biankát – VIDEÓ!
Úszónk, Németh Nándor beengedte oda stábunkat, ahol még nem járt kamera - VIDEÓ!
Az FTC-MVM Úszás versenyzője két top tízes eredménnyel térhet haza a szardíniai Golfo Aranciból.