2021. november 13.
Három érem az OB szombati napján!
Mihályvári-Farkas Viktória ezüstöt, míg Szabó Norbert és Török Dominik bronzérmet nyert.

A november 11. és 14. között Kaposváron zajló felnőtt rövidpályás úszó országos bajnokság a harmadik napjához érkezett, ahol ismét több fradista rajtkőre állt. A 4x100-as mix vegyesváltóban a Szabó Norbert-Hímer Krisztofer- Szokol Szonja- Orbán Boróka összeállítású FTC a negyedik helyen végzett. Ezt követően jött a férfiak 400 méteres vegyesúszása, ahol Török Dominik negyedik, míg Selmeci Levente a hatodik lett.

Nem kellett sokat várnunk a nap első Fradi-érmére, ugyanis a 800 méter gyors friss magyar bajnoka, Mihályvári-Farkas Viktória 400 vegyesen a második helyen csapott a célba, csak Sebestyén Dalma tudta őt megelőzni.

Pár perccel később jöttek az újabb érmek, ugyanis Török Dominik a férfi 200 mell fináléjában bronzérmet szerzett Horváth Dávid és Kutasi Máté mögött, ahogyan 100 gyorson Szabó Norbert is, aki Németh Nándorral és Holoda Péterrel álhatott a dobogóra. A napot a váltóversenyek zárták. A 4x100-as férfi gyorsváltónk Mészáros Dániellel, Hímer Krisztoferrel, Szabó Norberttel és Tabi Zoltánnal a negyedik helyen zárt.

Hat úszónk került be az Eb-keretbe

Három versenyzőnk a medencés, három a nyíltvízi számokban képviselheti az FTC-t a belgrádi kontinensviadalon.

A zárónapra egy váltó-bronz is jutott az ob-n

A 4x200-as férfi gyorsváltónk szállította a hetedik Fradi-érmet az úszók CXXVI. országos bajnokságán.

Egy ezüst és egy bronz az úszó ob harmadik napján

Mihályvári-Farkas Viktória 400 vegyesen lett harmadik, Kutasi Máté 200 mellen ezüstöt szerzett.

Fábián Bettina ezüstérmes 400 gyorson

A Fradi-úszók ezzel négy éremnél járnak a Duna Arénában péntekig zajló országos bajnokságon.

Mihályvári-Farkas Viktória nyert az ob-n

Több úszónk is rajthoz állt a CXXVI. országos bajnokság keddi futamain.

Rekordbajnok úszó, a klubhűség mintaképe

Egerváry Mártánál több bajnoki címet egyetlen női sportoló sem szerzett Fradi-színekben.