2019. március 6.
Szívszorító sikersztori a medencéből
Gyurkó Alexandra életét az édesanyja mentette meg. Azóta kétszer lett az év legjobbja! – VIDEÓ!

Az M4 Sport – Az Év Sportolója Gálán az Év Fogyatékkal Élő Női Sportolója kategóriában szervátültetett úszónk, Gyurkó Alexandra lett az első, aki 2015 után második alkalommal nyert. Ismerje meg Szandi szívszorító történetét és mindennapjait.

Arany, ezüst és két bronz junior világbajnokunktól

Az FTC úszója, Mihályvári-Farkas Viktória négy érmet nyert az I. BVSC Tavaszi Kupán.

Verrasztót meghívták az ISL-be

Klubunk háromszoros Európa-bajnok úszója is szerepel majd az International Swimming League-ben.

Gyászolunk

Elhunyt Novák Ilona olimpiai bajnok úszó, az FTC örökös bajnoka.

Verrasztó Evelyn és Biczó Bence: 5 érem!

Az FTC két úszója, Verrasztó Evelyn és Biczó Bence remekül szerepelt egy szlovéniai nemzetközi versenyen.

Verrasztó Evelyn és Liu Shaolin Sándor is jelölt!

Verrasztó Evelynt és Liu Shaolin Sándort is jelölték az InStyle – Style award díjára – SZAVAZÁS!

Verrasztó Dávid: 3 arany, 1 ezüst!

Úszó szakosztályunk 21(!) érmet nyert a hétvégi felnőtt és utánpótlás versenyeken a Tüske uszodában.

Hat arany Százhalombattáról

Úszóink, Szokol Szonja és Hímer Krisztofer összesen 10 éremmel zárta a Szalai János Emlékversenyt.

Öt érem Nizzából

A Fradi úszói összesen három arany- és két ezüstérmet szereztek a nizzai Golden Tour versenyen.