2019. március 6.
Szívszorító sikersztori a medencéből
Gyurkó Alexandra életét az édesanyja mentette meg. Azóta kétszer lett az év legjobbja! – VIDEÓ!

Az M4 Sport – Az Év Sportolója Gálán az Év Fogyatékkal Élő Női Sportolója kategóriában szervátültetett úszónk, Gyurkó Alexandra lett az első, aki 2015 után második alkalommal nyert. Ismerje meg Szandi szívszorító történetét és mindennapjait.

Utazás az ismeretlenbe

Kiderült, úszó klasszisunk, Verrasztó Dávid nem csak a vízben gyors, hanem a szárazföldön is.

Úszótanfolyam 2021-ben is!

Tanulj úszni a Fradiban!

Hét éremmel zártuk a Gyermek Országos Bajnokságot

Az FTC fiatal úszói egy aranyat, két ezüstöt és négy bronzot nyertek Hódmezővásárhelyen.

Újabb fradista Európa-bajnoki cím! Ezúttal úszásban!

Az FTC úszója, Gálicz László is tagja volt a nyílt vízi junior Eb-győztes magyar válogatottnak.

22 érem a Cápa Bajnokságról

Fiatal úszóink 10 arannyal, öt ezüsttel és hét bronzzal taroltak a szegedi utánpótlásversenyen.

Szép eredmények a regionális bajnokságról

Legfiatalabb úszóink remekül teljesítettek a Delfin Regionális Országos Bajnokságon.

Remek helytállás a junior Eb-n

Mészáros Dániel egy váltószámban állt rajthoz a római junior úszó Európa-bajnokságon.

„Lassan az én hangom a legnagyobb a csapatban”

Eb-ezüstérmes úszónk, Mihályvári-Farkas Viktória 17 évesen élete első olimpiájára készülhet - VIDEÓ!