2022. november 18.
Újabb három érem az úszó ob-ról
Kutasi Máté ezüst-, Fábián Bettina és Mihályvári-Farkas Viktória pedig bronzérmet nyert.

Az úszók kaposvári rendezésű rövidpályás országos bajnokságának harmadik, pénteki versenynapján újabb három érmet nyertek az FTC úszói: a borítóképünkön látható Kutasi Máté második lett 200 méter férfi mellen, Fábián Bettina harmadik 200 női gyorson, Mihályvári-Farkas Viktória pedig szintén bronzérmesként zárt 400 női vegyesen. Valamennyien felállhattak már korábban is a dobogóra – Kutasi Máté szerdán volt harmadik, Fábián Bettina pedig aranyérmes, míg Mihályvári-Farkas Viktória csütörtökön győzedelmeskedett 1500 gyorson.

A dobogós helyek mellett Mészáros Dániel (képünkön balra) ötödikként ért célba 200 férfi gyorson, Versitz Ákos ugyancsak ötödik lett 400 férfi vegyesen, míg a Mészáros Dániel, Hímer Krisztofer, Szűcs Ádám Zoltán, Gálicz László összetételű staféta hatodikként zárt a 4x100-as férfi gyorsváltók versenyében.

Az országos bajnokság szombaton az utolsó nappal folytatódik.

Hat úszónk került be az Eb-keretbe

Három versenyzőnk a medencés, három a nyíltvízi számokban képviselheti az FTC-t a belgrádi kontinensviadalon.

A zárónapra egy váltó-bronz is jutott az ob-n

A 4x200-as férfi gyorsváltónk szállította a hetedik Fradi-érmet az úszók CXXVI. országos bajnokságán.

Egy ezüst és egy bronz az úszó ob harmadik napján

Mihályvári-Farkas Viktória 400 vegyesen lett harmadik, Kutasi Máté 200 mellen ezüstöt szerzett.

Fábián Bettina ezüstérmes 400 gyorson

A Fradi-úszók ezzel négy éremnél járnak a Duna Arénában péntekig zajló országos bajnokságon.

Mihályvári-Farkas Viktória nyert az ob-n

Több úszónk is rajthoz állt a CXXVI. országos bajnokság keddi futamain.

Rekordbajnok úszó, a klubhűség mintaképe

Egerváry Mártánál több bajnoki címet egyetlen női sportoló sem szerzett Fradi-színekben.