2019. november 29.
Derbivel hangolódunk a BL-rangadóra
UVSE-FTC bajnokit rendeznek szombaton a Komjádi uszodában, ahol jövő héten fontos BL meccs vár ránk.

18-9, 16-8, 18-6. Ilyen arányú Fradi-győzelemmel ért véget a szezon eddigi három derbije. Az első eredmény bajnokin, a második két meccs a Magyar Kupa negyeddöntőjében született. November utolsó napján jön a negyedik találkozónk az UVSE-vel, amely ellen utoljára az FTC-Telekom tudott nyerni október 26-án. Benedek Tibor tanítványai, azóta döntetlent játszottak a Péccsel, míg a Szegedet és a Debrecent legyőzték. A tehetséges fiatalokkal teletűzdelt gárda szereplése a szezon egyik üde színfoltja, de a címvédő teljesen más szintet képvisel. Varga Zsolt együttesének nem jelenthet gondot a három bajnoki pont megszerzése a Komjádiban szombaton 13 órától.

A Ferencváros a keddi 23-8-as magabiztos sikere után, ezúttal is meccskörülmények között gyakorolhat és készülhet a december 4-i Mladost Zagreb elleni BL-rangadóra, ami már egyáltalán nem lesz könnyű menet. A horvátok az elmúlt szezonban nem brillíroztak a csoportmérkőzéseken, most viszont a Pro Reccót is meg tudták lepni, úgyhogy óvatosnak kell lennünk.

Mindkét meccsünket a Császár-Komjádi Sportuszodába rendezik, de amíg az UVSE ellen vendégként ugrunk medencébe szombaton, addig a zágrábiakkal szemben az egész uszoda mellettünk állhat. Várunk tehát minden Fradistát szerda este 19 órától.

BL nyolcasdöntő menetrend és jegyértékesítés

Hivatalos a 2022-es Bajnokok Ligája nyolcasdöntő menetrendje, indul a jegyekért az előzetes regisztráció.

A lányok elődöntőznek, a fiúk az 5. helyért küzdenek

Az ifjúsági bajnokság nyolcasdöntői zajlanak, a lányok 18-3-ra győztek, a fiúk egyetlen góllal kikaptak.

Ifjúsági csapataink megkezdik a bajnoki döntőket

A lányok és a fiúk is elszántak, felkészültek a negyeddöntőkre.

Hősök a vízben, sztárok a filmvásznon

A férfi vízilabda-válogatott 1997 és 2008 közötti aranykorát bemutató filmben számos Fradi-klasszis szerepel.

„Örülök, hogy hozzásegíthettük Zsoltot a gyógyuláshoz!”

Nyéki Balázs és Jansik Szilárd értékelték a Brescia elleni, idegtépő végjátékban megnyert BL-rangadót – VIDEÓ!

Idegtépő végjátékkal győzelem a Brescia ellen

14 másodperccel a meccs vége előtt vezettünk először, második helyen végeztünk a csoportunkban.

A második hely a tét az utolsó BL-csoportmeccsen

A már csoportelső Brescia ellen kell kivívni a könnyebbnek tűnő negyeddöntős ellenfelet.