Csapatbajnokság: Az FTC ott van az őszi fináléban

Atlétáink vasárnap is remekeltek Győrben, és bejutottak a Fehérvárott rendezendő országos döntőbe.

Ugrásban és váltóban is remekeltek a fradisták Győrben

Atlétika szakosztályunk három első, négy második és egy harmadik hellyel kezdett a Csapatbajnokságon.

Taroltak az FTC sprinterei és ugrói a rangos versenyen

Atlétáink hat aranyat, hat ezüstöt és három bronzérmet nyertek a 47. Paulínyi Jenő Emlékversenyen.

Szenzáció: Huszák János megnyerte a Dobó Európa Kupát!

Az FTC diszkoszvetője 65.35 méterrel aranyérmes lett a spliti nemzetközi versenyen – VIDEÓ!

Profi atlétáinkkal próbáltuk ki az új ugrópályáinkat

Riporterünket a hármasugrásra, a távolugrásra és a magasugrásra tanították hivatásos sportolóink - VIDEÓ.

10 érem, köztük öt arany atlétáinktól a váci versenyen

Utánpótlás atlétáink öt aranyat, két ezüstöt és három bronzot nyertek a hétvégi korosztályos versenyen.

Három Fradi-arany gerelyhajításban

A Herczeg testvérek mellett Magyar Szabolcs is első lett a gödöllői versenyen.

Háziversennyel avattuk fel az új ugrópályánkat

Szakosztályunk vezetője mellett sportolóink is elégedettek az új pálya borításával - VIDEÓ!

Magyar bajnokunk új csúcsával közelebb került Tokióhoz

Diszkoszvetőnk, Huszák János öt év után javította meg a legjobb eredményét • Jelenleg olimpiai kvótás!

Új magyar bajnokunk ezt üzente a Fradi klasszisának

Atlétánk, Pap Kristóf fél év után magyar bajnok lett a Fradival és kijutott az Eb-re is - VIDEÓ!

Hatalmas dobásával magyar bajnok lett az FTC atlétája

Gerelyhajítónk fölényes sikert aratott a korosztályos magyar bajnokságon. • Gyaloglónk is érmet nyert az ob-n.

Magyar bajnokunk Horvátországban is nyert

Diszkoszvetőnk, Huszák János továbbra is remek formában van, miután győzött a Horvát Dobó Bajnokságon.

Magyar bajnokunk rangos versenyen nyert ezüstérmet

Diszkoszvetőnk, Huszák János pályafutása második legjobb dobásával lett második Splitben - VIDEÓ!

Ifiként a felnőttek között dobott vb-szintet a fradista

A Herczeg testvérek egy-egy arany- és bronzéremmel zárták a Téli Dobó Magyar Bajnokságot.

Atlétika EB: Kazi és Máté sem jutott döntőbe

Szenior világcsúcstartónk pénteken 800, míg másik versenyzőnk szombat délelőtt 60 méteren állt rajthoz.