Kendeh-Kirchkopf és Sebestyén Pál abszolút második helyen zárt.
20 versenyzővel szerepeltünk a középtávú triatlon ob-n, ahol egyéni és csapatbajnoki címet is szereztünk.
Ikrényben rendezték a KisTri Triatlon Fesztivált, ahol szakosztályunk szép létszámban képviseltette magát.
Több korosztályban is dobogóra állhattak versenyzőink a IV. Veszprém Triatlon Fesztiválon.