34-szeres magyar bajnok férfi labdarúgócsapatunk az UEFA Európa Konferencia Liga rájátszásában a litván Zalgiris Vilnius idegenbeli 4-0-s legyőzése után augusztus 27-én vasárnap 17.30-tól a Paksot fogadja az OTP Bank Liga 5. fordulójában.
A találkozó előtt vezetőedzőnk, Máté Csaba beszélt a hazaérkezés óta eltelt két napról, a paksiak játékáról, illetve a mieink kezdőcsapatáról.
„A vilniusi győzelem után két napunk volt a regenerációra, majd a felkészülésre a Paks ellen.” – kezdte Máté Csaba. „Egy rendkívül kellemetlen ellenfél vár ránk vasárnap. A paksiak már az első perctől kezdve letámadnak, folyamatos nyomás alá helyezik aktuális ellenfelüket. Nem volt véletlen, hogy több csapatot is nagyon megleptek ezzel. Ezekre a helyzetekere kell felkészülnünk. Ami a kezdőcsapatot illeti, feltérképezzük azokat a játékosokat, akik pályára léptek a Zalgiris ellen, ki, milyen állapotban van, majd ezután mérlegelünk és eldöntjük, ki játszhat a Paks ellen. Nagyon fontos, hogy bárki is lép pályára vasárnap, az tisztában van azzal, hogy egyet már hibáztunk hazai pályán és ebből a szempontból egy nagyon fontos meccs vár ránk, amelyet szeretnénk megnyerni” – tette hozzá vezetőedzőnk.
Ismét érdemes lesz időben érkezni a Groupama Arénába, ahol változatos meccsnapi programokkal várjuk szurkolóinkat. A részletekről bővebben ITT olvashat.
34-szeres bajnok férfi labdarúgócsapatunk legközelebb a Paks elleni hazai bajnokin lép pályára a Groupama Arénában, szurkoljon ön is a helyszínen, valamint a Zalgiris Vilnius elleni EKL-visszavágón is! A belépők elérhetők EZEN linken.
Váltsa meg bérletét a 2023/24-es bajnoki szezonra! Részletek ITT!
A pályán és a virtuális térben is összemérhették tudásukat a Goals x Games résztvevői.
Lenny Joseph érkezik a Fradi Zóna Bemelegítés by iFOREX Europe legújabb adásába.
A Creative Science Nyári Táborai a Fradi Élményműhelyben megismert tematikával várják a gyerekeket.
A Provident ProviGreen programjának keretében klubunk sportolói is ecsetet és metszőollót ragadtak.
Legendás BL-csapatunk kapusa nemcsak a nagy meccsekről, hanem a Balatonról és a borászkodásról is mesélt.
A legizgalmasabb vagy leghumorosabb alkotások a szentély óriáskivetítőjére is kikerültek - VIDEÓ!
Bajnoki címvédő futballcsapatunk két labdarúgója, Szalai Gábor és Jonathan Levi is beáll a jegypénztárba.
Minden, amit az Újpest elleni idegenbeli bajnokira készülő drukkereinknek tudniuk kell.