Hírek

Balatoni bravúrok

Az FTC triatlonosai remekül szerepeltek a hétvégi 575 Keszthely Triatlon Középtávú Országos Bajnokságon.

Ezüstérem Lengyeltótiból

Triatlonosaink remekül szerepeltek a 2021-es mix váltó csapat országos bajnokságon Lengyeltótiban.

Csapategységből jelesre vizsgáztak az FTC triatlonosai

Szakosztályunk sportolói remekül helytálltak a tiszaújvárosi klubcsapat országos bajnokságon.

Nehéz pálya, mégis korosztályos aranyérmek

Az FTC triatlonosai Pünkösd vasárnapján Tabon versenyeztek a középtávú duatlon országos bajnoki címekért.

Fiatal triatlonosaink a Margitszigeten is remekeltek

Az FTC triatlon szakosztálya remek eredményekkel zárta a Sport XXI Aquatlon 2021 Budapesti Regionális Döntőt.

Újabb apró lépés Tokió felé az FTC magyar bajnokától

Paratriatlonosunk, Lévay Petra Yokohamában versenyezett a paralimpiai kvalifikációs sorozatban.

Egy arannyal és két bronzzal nyitottak a fradisták

A Velencei-tónál három triatlonosunk is dobogóra állhatott a My 575 Challenge Rövidtávú versenyen.

Harc Tokióért: „Mindenki engem akar levadászni”

Paratriatlonosunk, Lévay Petra egyre közelebb a paralimpiához, de most jön csak a java - INTERJÚ!

Egyéniben két, csapatban négy fradista érem az ob-n

Kiválóan kezdték triatlonosaink az idei szezont a balatonboglári országos bajnokságon.

Nem mindennapi holland versenyen nyert a fradista

Paratriatlonosunk, Lévay Petra lett a legjobb női versenyző a rangos nemzetközi viadalon - KÉPEK!

Egy ranglistán az élen, kettőn másodikként zárt az FTC

Triatlon szakosztályunk újabb sikeres évével a hazai egyesületek között is előkelő helyen zárt.

Országos bajnoki címek a szezon zárásaként!

A hétvégén a balatonboglári duatlon Országos Bajnoksággal zárult a 2020-as triatlon versenyszezon.

Duatlonban is sorra születtek a magyar bajnoki címek

Az FTC triatlonosai 11 érmet nyertek a IV. Veresegyházi Duatlon és Paraduatlon Országos Bajnokságon.

Kristály helyett érmeket hoztak triatlonosaink Ajkáról

Az FTC triatlonosai három arany-, két ezüst- és egy bronzéremmel zárták a Rövidtávú Triatlon OB-t.

Fuss és kerékpározz a Fradiban!

Csatlakozz az FTC duatlon csapatához és eddz Budapest legszebb sportlétesítményében!

Próbáld ki a triatlont, nyílt hét a Fradiban!

Az FTC triatlon szakosztálya szeptember 21-27. között nyílt hetet tart, előképzettség nem szükséges!