Hírek

Bronzérem Dunaújvárosból

Triatlon szakosztályunk versenyzője, Somogy Miklós harmadik lett a III. Dunaújvárosi Duatlon Versenyen.

Világkupa-ezüst Ausztráliából!

Paratriatlonozónk, Lévay Petra második helyen végzett az ausztráliai Világkupán.

Triatlon az Arénában

A Puskás Akadémia elleni mérkőzés előtt a triatlon szakosztállyal ismerkedhetnek meg szurkolóink.

Küzdeni mindig, feladni soha!

Egy verseny, ami már a rajt előtt elveszni látszott, mégis fontos lett Mándli Fanni és az FTC triatlon szakosztálya számára - VIDEÓ!

Csodás ezüstérem

Paratriatlonosunk, Lévay Petra idei legjobb eredményével nyert Világkupa-ezüstérmet Cristiano Ronaldo szülővárosában.

Máli Péter Emlékfutás 2018

Triatlon szakosztályunk 2018. október 14-én negyedszer rendezte meg a Máli Péter Emlékfutást a Ferencvárosi Torna Club Népligeti Sporttelepén.

Máli Péter Emlékfutás

Október 14-én ismét Máli Péter Emlékfutás az FTC Népligeti Sportközpontjában.

Nemzetközi sikerek egzotikus helyszíneken

Halász-Eberhardt Anna ismét egzotikus helyen remekelt, míg paratriatlonosunk, Lévay Petra a világbajnokságon szerepelt – VIDEÓ!

Gyere triatlonozni a Fradiba!

Triatlon szakosztályunk toborzót hirdet, korosztálytól függetlenül várnak mindenkit, aki szeretné jobban megismerni a sportágat, vagy akár profi versenyzővé válna!

Éremeső Nagyatádról

Az FTC sportolói remek eredményekkel tértek haza a triatlon eXtremeMan Nagyatád XXVII. Hosszútávú Országos Bajnokságról.

A kategória legjobbja

A Ferencváros magyar bajnok triatlonosa, Berekméri Levente ezúttal a 34. SporTolna Triatlon Fesztiválon remekelt.

Hatodik hely az Eb-n

Lévay Petra a 6. helyen ért célba az észtországi Tartuban megrendezett Európa-bajnokságon.

Sikeres Aquatlon OB

Triatlon szakosztályunk kilenc érmet nyert a veresegyházi Aquatlon Országos Bajnokságon.

Az áldozatos munka

Az FTC triatlonosa, Berekméri Levente öt éve kezdett foglalkozni a sportággal, a hétvégén pedig már fantasztikus teljesítménnyel országos bajnok lett – INTERJÚ!

Berekméri aranyérmes

Berekméri Levente nyerte a 34. Vasi Vasember rövidtávú triatlonversenyt Szombathelyen, amely idén ismét nyílt országos bajnokság is volt egyben.

Előkelő helyezés

Lévay Petra az 5. helyen zárta az olaszországi Iseóban megrendezett WPS (World Paratriathlon Series) versenyt.