2019. június 1.
Az ob záró napjára is maradt ferencvárosi aranyérem
Mihályvári-Farkas Viktória élete legjobb úszásával nyert 1500 méter gyorson az Ifjúsági Országos Bajnokságon.

Szombaton rendezték meg a Kaposváron zajló Ifjúsági Úszó Országos Bajnokság záró napját. A délutáni döntőkben Mihályvári-Farkas Viktória szerepelt a legjobban, ugyanis élete legjobb úszásával aranyérmes lett 1500 méter gyorson. Dicséret illeti a szám másik ferencvárosi indulóját, Fehérvári Rékát, aki szintén óriási egyéni csúccsal az ötödik helyen zárt. A férfiaknál Gálicz László 800 gyorson a nyolcadik helyen végzett.

Az FTC a négynapos verseny során összesen nyolc érmet, köztük öt aranyat, két ezüstöt és egy bronzot nyert a kaposvári XCI. Ifjúsági Országos Bajnokságon.

1500 m: 1. Mihályvári-Farkas Viktória, 5. Fehérvári Réka
(Az első, a második és a harmadik nap eredményeit ITT, ITT és ITT tudja megnézni)

Hat úszónk került be az Eb-keretbe

Három versenyzőnk a medencés, három a nyíltvízi számokban képviselheti az FTC-t a belgrádi kontinensviadalon.

A zárónapra egy váltó-bronz is jutott az ob-n

A 4x200-as férfi gyorsváltónk szállította a hetedik Fradi-érmet az úszók CXXVI. országos bajnokságán.

Egy ezüst és egy bronz az úszó ob harmadik napján

Mihályvári-Farkas Viktória 400 vegyesen lett harmadik, Kutasi Máté 200 mellen ezüstöt szerzett.

Fábián Bettina ezüstérmes 400 gyorson

A Fradi-úszók ezzel négy éremnél járnak a Duna Arénában péntekig zajló országos bajnokságon.

Mihályvári-Farkas Viktória nyert az ob-n

Több úszónk is rajthoz állt a CXXVI. országos bajnokság keddi futamain.

Rekordbajnok úszó, a klubhűség mintaképe

Egerváry Mártánál több bajnoki címet egyetlen női sportoló sem szerzett Fradi-színekben.