2020. szeptember 10.
Két kategóriában nyolc magyar bajnok cím a fradistától
Az FTC triatlonosai öt aranyéremmel zárták a tiszaújvárosi XXIX. Tisza Triatlon Ranglistaversenyt.

Az elmúlt hétvégén Tiszaújvárosban rendezték meg a XXIX. Tisza Triatlon Ranglistaversenyt, amelyen az FTC szakosztálya népes csapattal indult.

Aranyérmes lett Holba Zsombor (gyermek, a bal oldali kis képen balról az első), Ocelka Róbert (para), Lévay Petra (a képen, para és felnőtt 4), Turiet Lilian (veterán 2), valamint Deli András (újonc 2, a jobb oldali kis képen balról a harmadik). Ezüstérmesként zárt Plézer Petra (a kis képen középen, gyermek) Bathó Márta (veterán 2).

Európa-bajnok paratriatlonosunk, Lévay Petra sikerével már hetedik alkalommal lett országos bajnok kategóriájában, de az idei verseny különlegessége volt, hogy az épek között először nyert korosztályában. Erről bővebben Petra Facebook-bejegyzésében olvashatnak.

XXIX. Tisza Triatlon Ranglistaversenyt,
Tiszaújváros
FÉRFI
Gyermek: 1. Holba Zsombor, 5. Bognár Alex, 20. Temesvári Lénárd, 30. Mach Nándor, 35. Váraljai András, 46. Nádudvari Noé, 47. Vadász Erik, 52. Kubik Zorán, 61. Dömök Zétény, 62. Csajbók Róbert, 63. Takács Barnabás
Serdülő: 4. Toma Tamás, 20. Benkő Ádám, 24. Garcia-Szíra Dániel, 39. Bangha Ottó Péter
Újonc 1: 13. Jantosik Barnabás
Újonc 2: 1. Deli András
Para: 1. Ocelka Róbert
NŐI
Gyermek: 2. Plézer Petra, 7. Szombathelyi Szonja, 25. Csőgör Brigitta, 40. Geri Alíz, 49. Bangha Natália, 54. Balla Nóra

NŐI
Abszolút: 24. Demeter Debóra, 49. Lévay Petra, 74. Nagy Gabriella, 77. Freundné Enikő, 78. Vadai Mónika, Turiet Lilian, 90. Bathó Márta
Felnőtt 1: 4. Demeter Debóra
Felnőtt 4: 1. Lévay Petra
Szenior 1: 8. Nagy Gabriella
Szenior 2: 4. Vadai Mónika
Szenior 3: 5. Freundné Enikő
Veterán 2: 1. Turiet Lilian, 2. Bathó Márta

Jó kis verseny volt ez a tegnapi! 7. alkalommal lettem országos bajnok paratriatlonban és első alkalommal nyertem meg a...

Közzétette: Lévay Petra – 2020. szeptember 7., hétfő

Fuss és kerékpározz a Fradiban!

Csatlakozz az FTC duatlon csapatához és eddz Budapest legszebb sportlétesítményében!

Próbáld ki a triatlont, nyílt hét a Fradiban!

Az FTC triatlon szakosztálya szeptember 21-27. között nyílt hetet tart, előképzettség nem szükséges!

Idén is lett bajnokunk a triatlon utánpótlás OB-n!

Az FTC ifjú triatlonosai egy arany-, egy ezüst- két bronzérmet szereztek az utánpótlás Országos Bajnokságon.

Végtelen fradista sikerek a Vég-tónál

Triatlon szakosztályunk versenyzői remekeltek az I. Mátra Aquatlon Országos Bajnokságon.

Történelmi siker a Hosszútávú Országos Bajnokságon

Az emberpróbáló körülmények ellenére három ferencvárosi triatlonos is előkelő helyen végzett.

Fiatal tehetségünk aranyérmes lett a felnőttek között

Valóságos éremesővel zártak az FTC triatlonosai a bajai a Sprinttávú Országos Bajnokságon.

Remek siker: országos bajnok a mix gyermek váltó!

Lengyeltóti adott otthont a triatlon egyéni ranglista és mix váltócsapat Országos Bajnokságnak.

Rövid távú OB: Berekméri Levente ismét a dobogón!

Július 28-án Tatán rendezték meg az év első országos bajnokságát, amelyen szakosztályunk remekül szerepelt.