2020. szeptember 10.
Két kategóriában nyolc magyar bajnok cím a fradistától
Az FTC triatlonosai öt aranyéremmel zárták a tiszaújvárosi XXIX. Tisza Triatlon Ranglistaversenyt.

Az elmúlt hétvégén Tiszaújvárosban rendezték meg a XXIX. Tisza Triatlon Ranglistaversenyt, amelyen az FTC szakosztálya népes csapattal indult.

Aranyérmes lett Holba Zsombor (gyermek, a bal oldali kis képen balról az első), Ocelka Róbert (para), Lévay Petra (a képen, para és felnőtt 4), Turiet Lilian (veterán 2), valamint Deli András (újonc 2, a jobb oldali kis képen balról a harmadik). Ezüstérmesként zárt Plézer Petra (a kis képen középen, gyermek) Bathó Márta (veterán 2).

Európa-bajnok paratriatlonosunk, Lévay Petra sikerével már hetedik alkalommal lett országos bajnok kategóriájában, de az idei verseny különlegessége volt, hogy az épek között először nyert korosztályában. Erről bővebben Petra Facebook-bejegyzésében olvashatnak.

XXIX. Tisza Triatlon Ranglistaversenyt,
Tiszaújváros
FÉRFI
Gyermek: 1. Holba Zsombor, 5. Bognár Alex, 20. Temesvári Lénárd, 30. Mach Nándor, 35. Váraljai András, 46. Nádudvari Noé, 47. Vadász Erik, 52. Kubik Zorán, 61. Dömök Zétény, 62. Csajbók Róbert, 63. Takács Barnabás
Serdülő: 4. Toma Tamás, 20. Benkő Ádám, 24. Garcia-Szíra Dániel, 39. Bangha Ottó Péter
Újonc 1: 13. Jantosik Barnabás
Újonc 2: 1. Deli András
Para: 1. Ocelka Róbert
NŐI
Gyermek: 2. Plézer Petra, 7. Szombathelyi Szonja, 25. Csőgör Brigitta, 40. Geri Alíz, 49. Bangha Natália, 54. Balla Nóra

NŐI
Abszolút: 24. Demeter Debóra, 49. Lévay Petra, 74. Nagy Gabriella, 77. Freundné Enikő, 78. Vadai Mónika, Turiet Lilian, 90. Bathó Márta
Felnőtt 1: 4. Demeter Debóra
Felnőtt 4: 1. Lévay Petra
Szenior 1: 8. Nagy Gabriella
Szenior 2: 4. Vadai Mónika
Szenior 3: 5. Freundné Enikő
Veterán 2: 1. Turiet Lilian, 2. Bathó Márta

Jó kis verseny volt ez a tegnapi! 7. alkalommal lettem országos bajnok paratriatlonban és első alkalommal nyertem meg a...

Közzétette: Lévay Petra – 2020. szeptember 7., hétfő

Aranyérmek sora fiatal triatlonosainktól

Versenyzőink a duatlon szakág iszkaszentgyörgyi szezonnyitó versenyén szerepeltek.

Értékes hatodik hely a Világkupán

Az FTC parasportolója, Lévay Petra remekül helyt állt a törökországi nemzetközi versenyen.

16 arany az FTC triatlonozóitól egyéniben és csapatban

A Regionális Aquatlon Döntőben remekeltek a ferencvárosi fiatalok.

Sikerrel zajlott az Albert Flórián Emlékverseny

Négy egyesület közel 120 sportolója vett részt az eseményen.

FTC-uralom a 2023-as klubrangsorokban

2023-ban is remek évet produkáltak triatlon szakosztályunk sportolói.

Albert-emlékversennyel zárult az év

Közel 160 résztvevője volt az Albert Flórián Aquatlon Emlékversenynek.

Lévay Petra negyedik a tarantói Világkupán

Paratriatlonistánk a nehézségek ellenére érte el ezt a kiváló eredményt.

A Fradi fiatalja abszolút győztes lett

Három éremmel zártak a ferencvárosi triatlonozók a Földrengető Terepduatlon ob-n.